Horoskopo dvyniai

DvyniaiDvyniai yra oras ir dviprasmybė, neapibrėžtumas ir nepastovumas, jausmingumas ir nervingumas. Jie yra per daug izoliuojami nuo žemiškų betovuhi žmonių, ir "paniekinanti proza", įskaitant maistą jiems paprastai nėra įdomus. Žinoma, jie mėgsta valgyti skaniai, tačiau jie nemano, kad tai darys. Paprastai šalia "Dvynių" yra patikimas antžeminis ar vandens ženklas, kuriame bus patikslinami mitybos klausimai (jis tiesiog neturi pasirinkimo).

Sumuštinis в кафеDaugelis Twins nepatinka ir nežinau, kaip virėjas, nežinau, kaip pasirinkti maisto produktus. jie dažnai valgyti ir gerti kelyje, gatvėje kavinių, atkreipiant dėmesį ne į maisto skonį ir sotumo, kurį ji suteikia. Be abejo, nė vienos "Twin" neperskaičiuos produktų sudedamųjų dalių sąrašo. Virėjas vakarienė reiškia atstovai šio ženklo tiesiog eiti į parduotuvę ką nors nusipirkti, tai kris ant akies, o namas šiltas mikrobangų, užpilkite verdančiu vandeniu, virti ar kepti. Paruoškite sriuba - tai svarbus laimėjimas dvyniai ir namų koldūnai ir sūrio - viskas feat.

Jaunystėje šio dvyniai dismissive požiūris į maisto toli su juo, nes jie nėra natūraliai linkę viršsvorio. Meno ar sporto okupacija padeda išlaikyti kūno formą. Tačiau su amžiumi, neatidus požiūris į tai, kas eina į kūną, gali sukelti nepageidaujamų pasekmių, todėl anksčiau Dvyniai galvoti apie sveiką mitybą, tuo geriau jis padės jiems išlaikyti lengvumo ir aktyvumą senatvėje.

riekė шоколадного тортаDažnai Dvyniai gyvena pagal šūkį: viskas ar nieko. Ar atostogų pilvo restoranų, barų ir geriausių patiekalų iš prekybos centrų ar staigaus perėjimo vegetarizmo, dietos ir badavimo. Pagal statistiką, tarp anoreksiškų žmonių, kurie gimė pagal šį ženklą. Daugelis Dvyniai pasinaudoti saldumynus (ar skandinti vyne) problemų savo asmeninį gyvenimą, kuris kompensuoja teigiamų emocijų stoka, o tada panieką pats už silpnumą. Atstovai šį ženklą turėtų žinoti apie šią klastingą turto jų psichika ir iškilus problemoms likti nuošalyje nuo viliojanti maisto produktų ir alkoholio - tai neišsprendžia problemos, ir pridėti naują.

sūriaiDvyniai paprastai yra bendri, o jiems labai svarbus socialinis gyvenimas. Jie mėgsta būti dėmesio, šoko, susižavėjimo ir siurprizas centras. Ir kaip šeimos susibūrimai, draugiškų šalių, iškilmingi priėmimai ir kituose renginiuose negali išsiversti be maisto, dvyniai gali protingai naudoti šį gyvenimo sferą pritraukti dėmesį į save. Tie, gimę po šiuo ženklu gali lengvai praeiti specialistų vynų, kokteilių, sūrių, jūros gėrybių ir kitų skanėstų.

Japonų kalba закускаNet neįeinant į virimo subtilybes, Gemini gali paguosti skanius patiekalus, pasikliaujant tik intuicija ir grožio jausmu. Trumpai skaitant kai kurių egzotinių patiekalų aprašymą, "Dvyniai" ruošia vakarienę japonų, indų, brazilų ar italų stiliumi. Jie subtiliai jausti niuansus ir gali sukurti romantišką ar verslo atmosferą prie stalo naudodamiesi tarnavimo detalėmis. Net paprastas vakarienė studentų kompanijoje tampa ryškesni ir skanesni, jei pavedate dvynius tarnauti ir dekoruoti stalą. (Jie atsisakys ruošti pagrindinius patiekalus.)

salotosYpač naudinga yra Dvynių paprastumas ruošiant salotas. Laikykitės recepto, kai ruošiatės salotas - tai absurdiška šio oro ženklo aukštis. Dvyniai elgsis pagal situaciją ir nuotaiką, o rezultatas bus daug įdomiau "Mimosas" arba "Medžio grožio lizdai". Kartokite savo poelgius kasdieniame gyvenime. Dvipusis mažai tikėtina, kad jie neturėtų atsisakyti valgyti, nėra žinoma, kada ši galimybė sugalvins.

Dėl tos pačios priežasties šio ženklo atstovai gali tapti nuostabiais barmenais ir baristais. Jų nepriekaištingas skonis, noras eksperimentuoti ir stereotipų nebuvimas padeda sugalvoti įdomius gėrimų receptus geriau nei specialūs barmenų kursai. Dviviečiai nemanau, kas atsitiks, jei pridėsite česnaką prie kavos arba sumaišysite Puer ir Oolong, bet tiesiog sumaišykite. Jei pasirodė beprotiškai - pamiršk apie tai, o jei skanu - girkite mane!

uogosŠvelni ir pažeidžiama Dvyniai nervų sistema reikalinga parama, bet ne šokolado forma, taip pat šviežių daržovių ir vaisių, turtingų vitaminų ir mineralų. Vasarą ir rudenį Dvyniai yra labai svarbu priversti save eiti į rinką ir pirkti vietinę produkciją: braškės, braškės, serbentai, mėlynės, slyvos, obuoliai, kriaušės, ridikai, agurkai, morkos, moliūgai, iš žolių įvairovė. Tai sustiprins imuninę sistemą ir rankų ant vitaminų ir kitų maistinių medžiagų žiemą, kai maisto pasirinkimas bus ribotas. Žiemą dvyniai turėtų atkreipti dėmesį į visų kopūstų rūšių: kopūstai, brokoliai, Briuselio kopūstai, ropiniai kopūstai.

Raudona рыба с капустойMėsa nėra Gemini pirmosios būtinybės produktas (galbūt todėl, kad jie nežino, ką daryti su juo). Labiau noriai jie valgys dešra arba paruoštų rūkytų delikatesų. Tiems Dvyniai, kurie jau yra susirūpinę sveikia mityba, idealus baltymų šaltinis gali būti žuvis, jūros gėrybės ar sojos produktai.

Norint suderinti su aplinkiniu pasauliu, šis ženklas turi raminančių gėrimų: arbatos su mėtų ir kitų žolelių, kvepiančios raudonos arbatos, kakavos, gėlių vyno. Kava ir energetiniai gėrimai gali būti labai neramūs. Dviviečiai, kaip taisyklė, turėtų visada turėti obuolius, bananus, džiovintus vaisius, riešutus ir arbatą termoso buteliuke arba filtruoto vandens buteliu. Tai yra sveikas greito maisto pakaitalas, kai jums reikia užkandžių kelyje. Nesvarbu, kaip Dvyniai atsisakė savo priklausomybės nuo maisto, tai yra ir yra pakankamai stiprus. Dvyniai, ne mažiau kaip kiti zodiako ženklai, turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad valgydami ir gerdami.

Leave a Comment

− 5 = 3