Horoskopo svarstyklės

Horoskopo svarstyklėsSvarstyklės - oro ženklas, esantis Veneros globoje, ir tai jau sako viską. Žmonės, gimę po šiuo ženklu, linkę palengvinti, subalansuoti ir grožį visose savo apraiškose. Šis troškimas yra ypač pastebimas maistui. Svarstyklės mėgsta valgyti skaniai, bet nepergyvena; jie lengvai rasti pusiausvyrą tarp skanu ir naudingos; jie skiriasi subtiliu meniniu skoniu ir niekada aukoja logiką ir jų laiką dekoruoti patiekalus.

Vaisių салатMaisto grožį reikėtų aptarti smulkiau. Dėl Svarstyklės, gražus maistas nėra ramunės, supjaustytos iš kiaušinių, kurie puošia daugiasluoksnius salotus. Natūralus daržovių, vaisių, žalių grožis yra svarbesnis negu tuštybiniai žmogaus mėginiai imituoti gamtą, o Svarstyklės tai visaip pabrėš. Šio ženklo atstovai gali gražiai virti ir tarnauti viską viską: nuo vaisių salotos iki sūdytos silkės. Jie mato labiausiai palankias lėkštės puses ir akcentuoja jas tiksliai, slepiančios galimas nesąžiningas puses. Dėl šios priežasties Svarstyklės negalima virti, jei turimi produktai nėra geriausios kokybės. Jie nekenčia pačios idėjos išvalyti puvinius vaisius arba nusipirkti nežinomų, kai yra sušaldytos žuvys. Estetinės svarstyklės nebus sutaupytos maiste ir geriau įsigis mažiau gerų maisto produktų, nei daug maisto nėra pirmasis šviežumas. Dėl tos pačios priežasties Svarstyklės nemėgsta padažų ir padažų, o jei jos jas naudoja, jos tarnauja atskirame dubenyje, nes jos slepia natūralų gaminių grožį.

daržovės с креветкамиDėl suprantamumo ir kruopštumas maisto pusiausvyros paprastai yra gerai maitinamas ir neturi maistinių medžiagų trūkumas - iš tiesų namų virti valgį su meile daug gražesnė greito maisto ir dešreles. Kai ypač jautri balansas net tapti vegetarais, nes išrankumas - nes vaisiai ir daržovės yra daug patrauklesnis nei žalios mėsos. Persijungdami į vegetarišką maistą, "Svarstyklės" neturi problemų su mitybos planavimu. Tai jiems padeda natūralus nuotaika ir grožio jausmas.

kepsnys на грилеJei jums patinka mėsos dar yra didesnė už išskirtinį lengvumą Svarstyklių, jie pasirinkti tik rafinuotas ir gražus jos paruošimo būdų: kepsnys ant grotelių, Grilis, kepta visa antis su obuoliais, kepenų paštetu. Maltos mėsos produktai ir smulkiai supjaustyta mėsa kelia įtarimą Svarstyklės. Šis ženklas nori virėjas savo mėsos, užtikrinti, kad ji neturi išdžiūti ir palikti mokyklą. Mėsos patiekalai svarstyklėms nepatinka aliejaus ir riebalų gausa, todėl jų mėgstamos būdai virimo - kepimo ir garuose. Mėsa paprastai patiekiamas Svarstyklės daržovių garnyras - šviežios skrudinta arba blanširuoti daržoves. Taigi ant jų stalo - baltymų, riebalų, angliavandenių ir vitaminų harmonija.

risottoSvarstyklės mielai perka naujus produktus ir išbandyti naujus receptus už save, pirmenybę labiausiai paprasta ir logiška, ir jie paprastai pasirodyti esąs laiko patikrinta senovės metodai. Žmonės nepatyrusiems maisto ruošimui, gali atrodyti, kad Svarstyklės sugalvoti savo receptus, kai jie tik kartoja tai, kas buvo žinoma prieš šimtmečius. Pavyzdžiui, mėsos su saldžių vaisių ir džiovintų vaisių derinys yra šumerų žinoma technika. Svarstyklės su savo aistra pusiausvyrą ir harmoniją labai mėgsta logines ir išmintingų receptai: ruginės duonos, tsampa, ryžių, rizoto, Tagine, Halawa. Jie grožėtis paprastų produktų perdirbimas - miltų, ryžių, žirnių, nafta - į tikruosius darbų kulinarijos meno.

juoda хлебJei yra pasirinkimas tarp juodos duonos namie ir gražus kreminės torto, Svarstyklės tikrai pasirinkti duonos, nors atrodytų, kad jų jausmas grožio reikia pasakyti kitą pasirinkimą. Prieštaravimas čia - Svarstyklės neturi vertiname išoriniu valgymo grožį ir viduje, taip sakant. Tortas iš parduotuvės - tai tik masė produktas, kuris neturi giliai turinį, bet pilna cukraus ir kitų paprastų angliavandenių. Naminė duona - tai ne tik geriausius produktus, praėjęs laikas ir darbo, bet ir aukštos kulinarijos meno ženklas. Net jei žmogus, gimęs pagal Svarstyklės ženklą, pats nepjaudina duonos, jis gali tai įvertinti. Tačiau, jei yra galimybė rinktis tarp namų kepti duonos ir savadarbių pyragai, Svarstyklės elgesys yra sunku prognozuoti, viskas priklauso nuo detales - kai kurių duonos ir pyrago. Labiausiai tikėtina, kad Svarstyklės bandys abu, o tada paprašysime recepto.

pyragas из лаймовNepaisant to, kad Svarstyklės yra didelis saldainis, jie nevalgo visų saldainių ir pyragaičių iš eilės, tačiau juos labai atsargiai pasirenka. Jiems svarbu, kad šokoladas, grietinėlė ir pyragai būtų pagaminti iš natūralių produktų, o ne iš mažo kaloringumo pakaitalų. Saldus skonis yra nepakankama sąlyga tam, kad žmogus mėgsta Svarstyklės ženklą. Šie žmonės vertina skonio pusiausvyrą: saldus turi būti subalansuotas rūgšta, sūrus ar net aštrus. Todėl šokoladas su raudonaisiais pipirais arba lelijų tortas būtinai tarsi Svarstyklės.

Žmonėms, gimusioms pagal "Svarstyklių ženklą", paprastai nėra problemų dėl antsvorio. Jei jis yra, tai reiškia, kad tai būtina - jos savininkas vertina savo gyvenimo būdą ir nenori atsisakyti. Tačiau kai tik Svarstyklės numalšys, tai lengvai ir natūraliai jų instinktai vadovaus. Jei sunku sau numesti svorio, Svarstyklės naudos dalį sistemos, atidžiai ją ištyrę. Šie žmonės niekada nesielgia savo sveikatai ir nesudaro pusiausvyros mitybos.

Svarstyklės ramiai nurodo alkoholinius gėrimus, nemato jų pernelyg didelės kainos, tai jiems nieko daugiau nei įprastas maisto produktas. Toksiškumas nėra įdomus šiems žmonėms. Šis ženklas niekada nebus gerti abejotinų kokteilių ir konservuotų alų tik todėl, kad jis yra beskonis. Tuo pačiu metu "Svarstyklės" niekada nepraleis progos išbandyti naujas gyvojo alaus, gero vyno, natūralių likerių ir likerių rūšis. Vakarienei pasirinkus gėrimus, Svarstyklės taps pirmenybe Prancūzijos ar Italijos vynams.

Kalbant apie nealkoholinius gėrimus, Svarstyklės visada pasirenka naudingiausią iš galimų: šviežiai spaustų sulčių, kokteilių, žaliosios arbatos ar šviežio pieno. Saldžiosios soda slyvos dažniausiai nėra įdomios, ir jie norės paprasto vandens, jei nėra nieko kito.

Leave a Comment

12 − 4 =