Testas: kas jūs esate dėl horoskopo iš tikrųjų?

Testas: Кто вы по гороскопу на самом деле?

vkontakte.png

Kartais gali atrodyti, kad horoskopai ne visada teisingai aprašyti tavo asmenybė. Pvz., Jūs gimėte po Aries ženklu, bet jūs vadovavote ir parodote savybes, kurios nėra būdingos avims. Kaip tai gali būti? Ir iš kur atsiranda šių neatitikimų? Nesvarbu, ar reikia pasitikėti horoskopais?

Peržiūrėk paprastą testą ir sužinokime, kas mes iš tikrųjų esame. Kuris ženklas zodiako, be pagrindinės, gali apibūdinti mus? O gal mes esame tipiškas ženklo atstovas, tada bandymo rezultatas mums tai parodys?

Deja, daugelis visiškai nesupranta, kad yra tik Zodiako ženklas, pagal kurį tu gimė šiek tiek asmenybės aprašymas, kurį žmogus gali suteikti horoskopui, ty horoskopas, parengtas gimimo metu ir vietoje.

Kiekvieno iš mūsų horoskopas DĖMESIO (!) Turi visus Zodiako ženklus! Tik kiekvienas iš jų yra tam tikru būdu. Be to, kiekvienas iš šių žymenų "gyvena" skirtinguose deriniuose ir skirtingose ​​seklose 10 planetų, daug fiktyvių taškų, daug ir net fiksuotų žvaigždžių. Beje, visi šie "populiarūs" materialių ir nematerialių taškų ženklai yra tam tikruose santykiuose tarpusavyje, o šiuos ryšius lemia atstumai.

Skaitykite taip pat: Zodiako ženklo įtaka ir vardo spalva į žmogaus gyvenimą

Sunku įsivaizduoti visų šių veiksnių derinius, kaip sunku įsivaizduoti, kad susitiksite du visiškai identiški žmonės su tuo pačiu charakteriu ir tuo pačiu likimu.

Taigi nenuostabu, kad mes galime gimti su Sun vienu ženklu ir pasireikšti visiškai kitokiu būdu. Astrologas turi mokytis galimi horoskopai, padaryti išvadą ir pateikti rezultatą. Tačiau prieš tai mokydamiesi, reikia daug metų sunkaus darbo, studijų ir duomenų rinkimo.

test1-1.jpg

Leave a Comment

+ 81 = 85