Kaip pasirinkti tinkamą drabužių spalvą

Kaip gali выбрать правильный цвет в одежде

Kai išmokysite išskirti spalvų paletę, galėsite lengvai sukurti savo drabužių spinta, kur kiekvienas dalykas, derinant vienas su kitais, sukurs jūsų unikalų stilių.

Žinoti, kokias spalvas ketinate dėti, o kurios iš jų geriausiai išvengti drabužiuose, bus labai patogu. Taigi pradėdami užpildyti savo garderobą su naujų dalykų, ir visada atrodo nenugalimas ir elegantiškas.

Kokios spalvos pasakoja apie asmenį

1 būdas: sužinokite, kokios spalvos perduodamos

Šiuolaikiniame pasaulyje, ypač kai kalbama apie darbą, jūsų pasirinktos drabužių spalva pateikia tam tikrą pranešimą apie tai, ką jūs esate žmogui, koks jūsų personažas.

1. Dėvėkite tamsias spalvas, kad galėtumėte perduoti energiją ir energiją. Tamsi atspalviai yra juodos ir tamsiai mėlynos. Pabandykite dėvėti mėlyną atspalvį, atitinkantį riešo venų spalvą.

1) .jpg

Pastelinės spalvos drabužiuose

2. Dėvėkite pastelines spalvas drabužiuose, kad jie atrodytų labiau draugiški ir atsipalaidavę. Patalynė spalvos yra šviesiai žalios ir šviesiai atspalvių.

2) .jpg

3. Sumaišykite spalvas, kad perteiktumėte kūrybą. Įsitikinkite, kad derinate spalvas, kurie atitinka ir papildo vienas kitą, taip pat, pavyzdžiui, raudonos ir raudonos spalvos.

3) .jpg

Raudona spalva drabužiuose

4. Dėvėkite raudoną, pabrėžiančią jūsų personažo individualius bruožus. Raudona spalva, priklausomai nuo atspalvio, turi tam tikrą pranešimą.

4) .jpg

Burgundijos raudona perteikia rafinuotumą. Mėlyna-raudona spalva kalba apie įsitikinimus. Oranžinė raudona tinka gyviems ir mobiliems poreikiams.

Pink drabužiuose

5. Dėvėkite rožinę spalvą, kad parodytumėte, jog jūsų širdis yra atvira. Žmonės, kurie pasirenka rausvą drabužius, nepriklausomai nuo lyties, yra atviri ir gali mylėti kitus žmones.

5) .jpg

Balta spalva drabužiuose

6. Pasirinkite baltą spalvą, kuri simbolizuoja naują pradžią. Tai reiškia grynumą ir sukuria įspūdį apie šviežią, ryškią ir naują įvaizdį. Balti, smėlio ir rudos spalvos atspalviai, kurie yra arti odos tonas (bet ne sujungti), atrodo fantastinis.

6) .jpg

7. Dėvėkite geltoną spalvą, kad atitiktumėte šilumą ir optimizmą. Ši spalva suteikia tam tikrų gydomųjų savybių, nes mes siejame su saule, pagrindinis šaltinis teigiamos, optimizmo ir šviesos.

7) .jpg

Apelsinų spalva drabužiams

8. Pasirinkite oranžą, kad būtų rodoma didelė energija. Ši spalva yra labai drąsus, ji leidžia jums jaustis labiau atsipalaidavusi ir prisitaikanti prie žaismingos nuotaikos. Oranžinė taip pat yra ryškios seksualinės energijos spalva.

8) .jpg

Išvaizda pagal sezonus

2 metodas: nustatykite savo rūšį pagal sezoną

Išvaizda tipas: žiema

1 (.jpg

1. Dėvėkite drabužius, skirtus "žiemos" tipui pasirodyti, jei esate brunetė. Žiemos tipo merginos, paprastai berniukai su šviesiai ar alyvuogių oda. Jie tinka giliai ir turtingiems atspalviams.

Išvaizda tipas: pavasaris

2 (.jpg

2. Pasirinkite pavasario tipo suknelę, jei esate šviesi oda. "Pavasario" tipo mergaitėms būdingos šviesios odos, pilkos arba mėlynos akys, taip pat minkštos blondinės plaukai. Moterų pavasaris yra šviesių spalvų drabuzėse.

Išvaizda tipas: vasara

3 (.jpg

3. Dėvėkite drabužius, skirtus vasaros tipui, jei turite šviesių plaukų. Tokio tipo moterys paprastai yra panašios “pavasaris”. Jie taip pat turi šviesius plaukus ir blyškią odą. Jei esate "vasaros" tipo, atkreipkite dėmesį į mažesnius nešvarius atspalvius.

Išvaizda tipas: ruduo

4 (.jpg

4. Jei turite rudų odos atspalvį, pasirinkite drabužius "rudens" tipo. Rudens išvaizda paprastai būdinga raudonų, tamsių ar kaštainių plaukų ir raudona ant odos. Jie drabužiuose naudos apelsinų, rudos, žalios arba alyvuogių spalvos.

3 metodas: pasirinkite spalvą, sutelkiant dėmesį į plaukų ir akių spalvą

Kokios spalvos eina į blondines

1)). Jpg

1. Šviesūs plaukai, mėlynos akys. Pasirinkite mėlynos, mėlynos-žalios, mentolo ir turkio spalvos atspalvius.

2)). Jpg

2. Geltoni plaukai ir žalios akys. Žalios, oranžinės ir mėlynos spalvos pabrėžia jūsų išvaizdą.

3)). Jpg

3. Geltoni plaukai ir rudos akys. Dėl šios rūšies išvaizdos, šios spalvos bus idealios: rudos, alyvinė, raudona, rožinė ir oranžinė.

4)). Jpg

4. Geltoni plaukai, pilkos akys. Galite pasirinkti bet kokią spalvą, išskyrus šviesiai geltoną.

Kokios spalvos yra rudos spalvos?

5)). Jpg

5. Rudi plaukai ir mėlynos akys. Jums idealios spalvos - raudona, oranžinė, rožinė ir geltona.

6)). Jpg

6. Rudos plaukai ir žalia akys. Spalvų paletė iš ankstesnės pastraipos papildyta žaliais atspalviais.

7)). Jpg

7. Rudi plaukai ir rudos akys. Pasirinkite žemiškas ir tamsus atspalvius. Jums taip pat patinka šviesiai mėlyna spalva.

8)). Jpg

8. Rudi plaukai ir pilkos akys. Galite naudoti bet kokius mėlynos, raudonos, juodos ir pilkos atspalvius.

Kokios spalvos yra raudonos spalvos

9)). Jpg

9. Raudoni plaukai, mėlynos arba pilkos akys. Jums idealiai tinka šviesiai oranžinės, raudonos, juodos ir žalios spalvos.

10)). Jpg

10. Raudoni plaukai, žalios arba rudos akys. Pasirinkite bet kurį raudonos, tamsios arba šviesiai žalios spalvos atspalvį. Jums tinka ir tamsios ir žemiškos paletės, kurios pabrėžia jūsų asmenybę.

Kokios spalvos pereina prie brunetų

11) .jpg

11. Tamsūs plaukai. Galite pasirinkti bet kokią spalvą ir atspalvį. Jūs negalite bijoti eksperimentų.

Leave a Comment

71 + = 81