Dieta 16: 8 skatina veiksmingą svorio praradimą

Atitikimas dietai 16: 8 skatina veiksmingą svorio kritimą, teigė Ilinojaus universiteto mokslininkai. Pasak tyrimo, vartojant bet kokius maisto produktus per aštuonių valandų laikotarpį nuo 10:00 iki 18:00 valandas ir likusius 16 valandų pasninką, žmonės praranda apie 3% kūno svorio tik tris mėnesius. Šis maitinimo planas skiriasi nuo populiarios 5: 2 dietos, kurią galima valgyti kaip įprasta penkias dienas per savaitę ir likusius dvi dienas suvartoja tik 25% įprasto kalorijų kiekio (500 moterų ir 600 vyrų). Nors kaloringumo skaičiavimas nėra 16: 8 dietos dalis, neišvengiamai sumažinant maisto vartojimo laiką, žmonės valgyti maždaug 300 kalorijų per dieną sumažina svorį.

Tokios išvados buvo padarytos stebint 23 dalyvius. Nuo 10 iki 18 val. Savanoriai galėjo valgyti viską, ko norėjo, tačiau likusiai dienai jie galėjo gerti tik vandens ir kalorijų gėrimus, tokius kaip juodoji arbata ar kava. Buvo nustatyta, kad dieta 16: 8 leidžia žmonėms efektyviai prarasti svorį, kaip ir daugelis kitų dietų, tačiau vienas iš jo privalumų yra toks, kad toks mitybos planas žmonėms gali būti patogesnis ir lengvesnis.

Pasak mokslininkų, pagrindinis tyrimo rezultatas yra tas, kad veiksmingi svorio netekimo būdai nebūtinai turi apimti tam tikrų maisto produktų kalorijų skaičiavimą arba pašalinimą iš jų..

Dieta 16:8 способствует эффективной потере веса

Svetlana Popova

Kedem.ru «Kulinarijos Edenas»

Leave a Comment

− 1 = 2