2018 m. Madingiausios vyriškos šukuosenos (nuotrauka)

Labiausiai модные мужские прически 2018 года (фото)

Turinys:

Vyriški metų šukuosena

Trumpi vyrų šukuosena

  • Vyrų kirpimas Pompadour (Pompadour)
  • Sumažėjimas "Buzz Cut" (iš anglų "buzz" - madingas)

Vyriški šukuosenos vidutiniams plaukams

  • Undercut - vyrų šukuosena su skutimosi skalėmis
  • Mieli vyrų šukuosena klaidinga "Iroquois" (nuotrauka)
  • Vyriška šukuosena su bangomis "Gavroche" (Gavroche)

Vyriškos šukuosenos su ilgais plaukais

  • Vyrų keturkampiai
  • Bobas vyras

Kūrybingų vyrų šukuosenų tipai


Vis daugiau vyrų pradeda sekti jų išvaizda ir, žinoma, atkreipia dėmesį į jų šukuosenas.


Kiekvienais metais yra naujų vyrų šukuosenų ir naujų stilių, leidžiančių vyrams pasirinkti sau geriausią.


Verta paminėti, kad renkantis šukuoseną reikia atkreipti dėmesį į veido formą ir drabužių stilių.


Čia, kokios šukuosenos bus ar jau yra populiarus 2018 metais.

Taip pat skaitykite: 30 geriausių moterų šukuosenų, manoma, vyrai

Vyriški metų šukuosena

1-1.jpg

Daugelis mano, kad vyrų nėra suinteresuotos mados ir naujausių tendencijų, lankydamos kirpyklų salonus tik tam, kad taptų paprastomis klasikinėmis šukuosenomis. Tačiau stilistai siūlo vis daugiau galimybių šukuosenoms, kurios puikiai tinka bet kuriam žmogui.

1-3.jpg

Iš tikrųjų nėra jokių apribojimų pasirinkti šukuoseną - kiekvienas žmogus gali pasirinkti, ko jis nori, ir jei tai bus padaryta atidžiai, žmogus atrodys gerai. Tačiau yra šukuoseliai, kurie gali atrodyti harmoningiau žmogui, jei jis nusprendžia vietoj klasikų pasirinkti kažką kito.

1.jpg

Vyrams su ploni plaukai siūloma daug naujų šukuosenų. Šios galimybės atmesti poreikį stiliuoti plaukus, o plaukai atrodys stilingai ir šiuolaikiškai.

2-3.jpg

Verslininkai gali pasirinkti vieną iš klasikinių variantų, o jauni žmonės gali eksperimentuoti su tekstūra ir piešiniais ant kaklo.

Skaitykite taip pat: Kaip vestuvių šukuosena pasikeitė per pastaruosius 50 metų?

Stilingi vyriški šukuosenos

1-2.jpg

Vidutinio ilgio garbanotieji plaukai atrodys romantiški ir vyriški, tačiau juos reikia atidžiai prižiūrėti. Jei to neturite laiko, galite pasirinkti paprastesnius sprendimus.

Nenaudokite daug gelio, nes ji "kraunasi" plaukus, sukuriant įspūdį, kad jie yra neplautos ir nekenksmingos. Jei negalėsite užsidirbti garbanotiems plaukams, kreipkitės į specialistą, kuris žino pagrindines plaukų stiliaus formavimo taisykles.

3.jpg

Dabar yra labai populiarios šukuosenos, kuriose plaukai yra trumpesni šonuose ir šiek tiek ilgesni viršuje, kur jie gali būti išdėstyti įvairiais būdais. Tokios šukuosenos gali būti pagamintos retro stiliaus, taip pat jos tinka jauniems žmonėms. Jie gali suteikti žmogui pasitikėjimo ir pabrėžti geriausius jo veidus.

Labai populiarus kirpimas, kuris leidžia jums greitai pakeisti išvaizdą, nenaudojant specialių metodų.

2.jpg

Trumpi vyrų šukuosena

3-3.jpg

Trumpos šukuosenos (ne daugiau kaip 3 cm) bus populiarios ir madingos dar kelerius metus. Jie yra patogūs ir paprasti, todėl jums nereikia praleisti laiko jų pakavimui. Štai kodėl daugelis vyrų pasirenka būtent šias šukuosenas. Kas bus ypač populiarus 2018 m?

3-1.jpg

3-2.jpg

Skaitykite taip pat: 20 įrodymų, kad kirpimas gali pakeisti vyrui nepripažįstamą

3-4.jpg

Vyrų kirpimas Pompadour (Pompadour)

pompadour.jpg

pompadour6.jpg

Šis kirpimas leidžia jums eksperimentuoti. Tai gali būti chaotiškas ar originalus. Bangą galima nuimti atgal, šonuose arba įdėti į kaktą. Pasirinkite, kas tau labiausiai patinka ir tinka jūsų stiliui ir nuotaikai.

pompadour2.jpg

pompadour4.jpg

Sumuštinis Pompadour labiau tinka vyrams su apvaliu ar ovaliu veidu. Stilistai taip pat tiki, kad trumpa apipjaustyta barzda taip pat nebus nereikalinga.

pompadour3.jpg

Jei turite per daug minkštų plaukų, galite naudoti plaukų gelį. Plaunant plaukus, juos reikia šukuoti atgal.

pompadour5.jpg

pompadour7.jpg

Sumažėjimas "Buzz Cut" (iš anglų "buzz" - madingas)

Klasikinė šukuoseną, kurią galima apibūdinti kaip stiliaus ir brutalumo mišinį. Dėl neįprastos kirpimo technikos, ji idealiai tinka vyrams su nepaklusniais plaukais. Vyrai, linkę į nuplikimą, gali naudoti šį kirpimą vizualiai padidinti plaukų kiekį.

buzzcut.jpg

Buzzcut2.jpg

buzzcut3.jpg

buzzcut4.jpg

buzzcut5.jpg

buzzcut6.jpg

Vyriški šukuosenos vidutiniams plaukams

2-2.jpg

Vidutinio ilgio plaukai reikalauja šiek tiek daugiau dėmesio nei trumpos, tačiau dėka jų galite pasirinkti iš didelio masto mados kirpimo sąrašo. Tuo pačiu metu jiems reikia daug mažiau priežiūros nei ilgi plaukai.

2-4.jpg

Vidutinio ilgio plaukai leidžia eksperimentuoti su stiliumi tiek verslininkams, tiek studentams.

2-1.jpg

2018 m. Paprastiems kirpėjams nėra vietos - dabar madoje yra įvairios raižinių ir įvairių idėjų technikos. Prieš kelerius metus vienas iš drąsos požymių buvo trumpas šukuosenos. Tačiau šiandien galite pasirinkti iš daugybės originalių, bet žiaurių šukuosenų.

Undercut - vyrų šukuosena su skutimosi skalėmis

Undercut.jpg

Undercard - tai garsios jaunimo šukuosenos tęsinys, kuriame skutimosi viskis, o plaukai ilgai lieka. Plaukai, pritvirtinti šonuose ar nugaroje, yra gaunami tūrio, net jei jie yra ploni.

Undercut2.jpg

Stilistai nerekomenduoja šios šukuosenos žmonėms su labai standiais ir (arba) nešvariais plaukais.

Undercut3.jpg

Šiuolaikinis šukuosenos tęsinys reiškia sklandų perėjimą nuo trumpo iki ilgo plauko, ir šis perėjimas vargu ar pastebimas.

Mieli vyrų šukuosena klaidinga "Iroquois" (nuotrauka)

faux-hauk.jpg

Plaukų šonai išlieka vidutinio ilgio, o perėjimas prie karūna yra lygus. Šiandien stilistai nepripažįsta aštrių perėjimo, tai yra, skutimosi šoninius plaukus iki maksimalaus.

faux-hauk2.jpg

Labai maža kritikų procedūra, bet jūs tikrai patiksite rezultatą. Bangą galima atsukti atgal arba šiek tiek aplaudyti.

Jūs turite storus plaukus?

Tokiu atveju stilistams patariama pridėti plaukų prie tūrio, paliekant juos iš esmės nepažeistą viršuje ir aplink kaklą. Ši šukuosenėlė idealiai tinka vyrams su stačiakampiu veido formu.

faux-hauk3.jpg

Vyriška šukuosena su bangomis "Gavroche" (Gavroche)

Gavroche2.jpg

Šiai šukuosenai būdingi ilgi plaukai, surinkti ant galvos karūnos. 2018 m. Plaukai yra šiek tiek sutramdyti, kad sukeltų maištą ir įsiutimas. Viskio šonuose yra šiek tiek sutrumpintas. Galite net sutrumpinti iki maksimalaus. Tačiau daugelis stilistai palieka plaukų ilgį šiose zonose lygiu 3 cm.

Ši šukuoseną galima dėvėti su trumpu barzda.

Šiai šukuosenai reikia rūpintis, todėl kiekvieną dieną turėsite naudoti plaukų gelą ar putojimą, šuką ir galbūt kitus plaukų stiliaus įrankius.

Vyriškos šukuosenos su ilgais plaukais

4.jpg

Populiariausi šukuosenos vyrams su ilgais plaukais yra kaskados. Stilingi įvairiais būdais gali jį atlikti ir nuolat rasti naujų ir originalių variantų. Bangas galima sukrauti kaip reikia. Šukuosena gali būti griežtesnė arba atvirkščiai.

4-1.jpg

Stilistai pataria naudoti specialius plaukų priežiūros gaminius, nes yra pavojus sugadinti plaukus.

4-3.jpg

4-2.jpg

Jūs turite neklaužada plaukus?

Assymetrical.jpg

Asimetrinės šukuosenos gali viską ištaisyti. Profesionalai nerekomenduojami apsiriboti net mažaisiais kirpėjais. Daugiau originalo atrodys kompetentingas kombinacija sprogimo ir perforavimo.

asymetrical2.jpg

Taip pat už ilgus plaukus, uodegą ir kuokštus padarys. Suvyta virš plauko yra puikus pasirinkimas drąsiems ir kūrybingiems vyrams. Vyresniems vyrams rekomenduojama naudoti trumpą uodegą ir stilingą barzdą.

4-4.jpg

Vyrų keturkampiai

kare.jpg

Jei norite ilgus plaukus, stilistai rekomenduoja pjaustyti aikštę. Šiandienos tendencijos yra labai įdomios. Pavyzdžiui, plaukai iki pečių gali būti vienos ilgio ar asimetrinės. Šis stilius nereikalauja specialių įgūdžių naudojant plaukų džiovintuvą ir šuką - pakankamai, kad plaukai išdžiūtų.

Bobas vyras

bob.jpg

Kitas pasirinkimas ilgalaikių plaukų kirpimo priemonėms yra blauzdos Bobas, kuris apibūdinamas storesniais plaukais, šalia kaklo, ir pailgiomis juostomis dešinėje šventykloje. Bet tingūs vyrai tokio plaukų stiliaus neveiks, nes reikia atsargiai.

bob2.jpg

Kūrybingų vyrų šukuosenų tipai

creative.jpg

Daugiau drąsių vyrų stilistai turi daugybę įdomių variantų. Galite naudoti plaukų dažus ir įvairius dažymo metodus. Plaukai gali iš dalies pakeisti spalvomis arba naudoti įvairių tipų kirpimus.

creative2.jpg

Ypatinga 2018 m. Ypatybė yra skutimosi viskiai ir galinė galva. Plaukai nustoja būti įprasti, o skutimą galima pridėti geometrinių figūrų, tačiau šiuo tikslu reikia kreiptis į talentų meistrą.

Creative3.jpg

Jos plaukai tapo mažiau agresyvūs. Viršutinė dalis yra supjaustyta kaip piramidė, todėl plaukai natūraliai pakeliami. Viskis trumpa.

creative4.jpg

Labai kūrybiškas sprendimas bus susirišti krūva plaukus ir nuplauti vieną ar abu šventyklos ir galvos galus. Jei nuspręsite nuplauti vieną šventyklą, kita vertus, galite palikti ilgus plaukus. Dažnai tokia šukuosena gali būti derinama su barzda ir nupiešta plauku.

creative5.jpg

Leave a Comment

76 − 71 =