Airijoje gimė dvyniai su 87 dienų skirtumu

Į Ирландии родились близнецы с разницей в 87 дней

Dvyniai Amy(Amy) ir Cathy(Katie) iš Airijos Voterfordo miesto gimė 87 dienų skirtumas, reikalaujantis Gineso rekordo ilgiausias intervalas tarp dvynių.

Jų motina Maria Jones-Elliott (Maria Jones-Elliott) gimė pirmoji Amy's dvynių 4 mėnesius anksčiau nei tikėtasi, o antrasis Cathy gimė praėjus 3 mėnesiams po Amy.

Gydytojai mano, kad sveikų dvynių gimimo atvejis toks didelis skirtumas -tai kaip laimėti loteriją.

Dvynių gimimas

Dėl pačios motinos tai tapo vienu sunkiausių jos gyvenimo laikotarpių. Pirmoji mergina Amy gimė 24-osios savaitės, Po to, kai motina anksčiau paliko vandenį.

Airijoje gimė dvyniai su 87 dienų skirtumu

Abiejų dvynių išgyvenimo galimybės buvo labai mažos. Tačiau po Amy gimimo Marijos susitraukimai buvo nutraukti, o bandymai sukelti gimdymą nieko nepadarė. Po to tėvai ir gydytojai nusprendė nesikišti į įvykius.

Airijoje gimė dvyniai su 87 dienų skirtumu

"Kai moteris pradeda gimdyti dvynukes, gimdos sutuoktiniai ir kūdikiai gimsta vienas po kito per valandą. Bet Marijos kovos sustojo ir Cathy (antroji mergina) liko viduje", - paaiškino gydytojai.

Nors pirmoji mergaitė buvo ankstyvų kūdikių inkubatoriuje, Marija kiekvieną dieną tikėjosi antrojo dvynio gimimo.

Airijoje gimė dvyniai su 87 dienų skirtumu

Galų gale gimdymas buvo sukeltas santykinai saugiu 36 savaičių ir 3 nėštumo dienų laikotarpiu. Gimė 2,5 kg mergaitė, kuri buvo pavadinta Cathy.

"Slaugytoja paėmė Cathy ir įdėjo ją į inkubatorių, susidūrusi su savo seserimi, ir Amy nusišypsojo vienu metu, nėra abejonių, kad jie pripažino vienas kitą", - sako Mama.

Airijoje gimė dvyniai su 87 dienų skirtumu

Po to, kai Marijos vyrui Chrisas nuvyko į dvynių registrą, tai sukėlė painiavą. Gimimo liudijime parašyta, kad Amy Elliot, pirmasis dvynukas, gimė birželio 1 d., O antrasis dvynis Cathy Eliot gimė rugpjūčio 27 d.. Poroje jau yra du vyresni vaikai Olivija, 13 metų, o Džekas - 11 metų.

Airijoje gimė dvyniai su 87 dienų skirtumu

Atstovas Gineso rekordų knyga pareiškė, kad po patvirtinimo, dvynių gimimas 87 dienų skirtumu bus įveiktas dabartinis 84 dienų įrašas, kuris priklauso Peggy Lynn iš Pensilvanijos Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Dvilyčių gimimas: įrašai

Airijoje gimė dvyniai su 87 dienų skirtumu

- Peggy Lynn Pensilvanija pagimdė dukrą Hana lapkričio 11, 1995, o jos brolis Ericas gimė 1996 vasario 2, su didžiausias amžiaus skirtumas tarp dvynių yra 84 dienos.

- Dvipusis nuo bandymo mėgintuvėlio Bailey ir Megan Orrells (Bailey ir Megan Orrells) gimė su 4 metų skirtumu. Jie buvo užuomazgę su paskutine jų motinos Jane kiaušinių partijos pagalba. Kiaušiniai buvo apvaisinti IVF (apvaisinimas in vitro), tada užšaldyti. Pirmasis vaikas gimė 2006 m., O antrasis - 2010 m. Su surogatine motina.

- Rusijos valstiečio žmona Fedor Vasilyeva, kurie gyveno XVII amžiuje, nustatė rekordą už vienos motinos gimusių vaikų skaičių. Ji pagimdė 16 porų dvynių, 7 septyniasdešimt keturių ketvirčių tarpsnyje nuo 1725 iki 1765 metų. Iš viso ji turėjo 69 vaikai.

Airijoje gimė dvyniai su 87 dienų skirtumu

- Nadia Suleiman Iš JAV, žinomos kaip "Oktomama" ir kuris pagimdė aštuonis dvynius, palaiko pasaulio rekordą kaip didžiausią vaikų, išgyvenusių gimdymą.

Leave a Comment

89 − 82 =