Akių judesiai parodys, ar jums patinka mergaitė

Judėjimas глаз расскажут, нравитесь ли вы девушке

Jei vyras bando susipažinti su mergina, tada dažniausiai ji atrodo toli. Tačiau sužinojęs, ką reiškia mergaitės žvilgsnis, galite laimėti jos dėmesį.

Ir visa tai, nes kaip moteris atrodo, gali daug pasakyti apie tai, ką ji jaučiasi. Štai ką rašo britų autorius ir asmeninio tobulėjimo instruktorius Ali Campbell (Ali Campbell).

Žvelgiant žemyn, atrodo, klajojantis grindis reiškia, kad moteris bando išbandyti savo vidines jausmus. Būtent šis požiūris rodo moterų susidomėjimą jumis. Tiesioginis atgal yra tikrai pasiteisinimas.

Jei mergaitė jus traukia, žiūri į šoną, į dešinę ar į kairę, tai reiškia, kad durys vis dar yra atidarytos, o sprendimas nėra priimtas. Jei partneris žiūri į galvą, tai nereiškia, kad jis kartu atstovauja tau ir saulėlydžio spinduliams. Labiausiai tikėtina, kad jos išvaizda pasisuko, ir tu geriau palikti šią mergaitę ir judėti toliau.

Drovus, kuklus, silpnumas - tai nėra neatsakingumo ženklas. Gana atvirkščiai, mergaitė veda vidinį dialogą ir klauso jausmų. Tai yra labiausiai žinoma žinia. Kitaip tariant, jis pati testuoja ir patiria tam tikras emocijas, kurios jau yra geros, aiškina autorius..

Jei nenorite ignoruoti mergaitës ir nebus pernelyg drovus, kad jai pasimatytum, tuomet tai atrodys kaip þalia lemputë.

Yra ir kitų signalų, kurie rodo, ką mergina jaučia apie šį žmogų. Pirmasis yra dominuojančios padėties vieta, būtent teisė, jei ji teisinga, jūsų link yra teigiamas ženklas. Antras ženklas yra, jei mergaitė paliečia plaukus. Jei jai tau labiau patinka, ji žais su savo plauko antgaliais, jei daugiau, ji gali apversti plaukus vienu kitu, kad atvertų kaklą, pečius ir krūtinę.

Leave a Comment

90 − = 80