Ženklai, kad pažįstate moteris, o ne mergaitę

Simptomai того, что вы встречаетесь с женщиной, а не с девочкой

Ankstesniame straipsnyje mes rašėme apie skirtumus tarp berniuko ir vyro.

Dauguma daiktų gali būti naudojamos mergaičių / moterų atveju.

Nepaisant to, negalima paneigti, kad esama esminių skirtumų tarp vyrų ir moterų, nuo to, kaip mes bendraujame su fiziologiniais, cheminiais ir hormoniniais skirtumais.

Mergina ir moteris: skirtumai

1. Mergaitė organizuoja tantrums. Kai ji yra nepatenkinta, nusiminusi ar pikta, ji elgiasi taip, kaip ji darė vaikystėje su savo tėvais, jei ji negavo norimo. 

Tai kripai, lūpos, tyliai žaisdami, agresija.

Moteris jaučia tas pačias emocijas, bet žino, kaip reaguoti kitaip. Ji sėdi prie derybų stalo ir gali aiškiai paaiškinti, kad jai kelia nerimą ir nepatinka.

1.jpg

2. Mergaitė suvokia save kaip princesę ir tiki, kad aplink jį žmonės taip pat turėtų elgtis su ja. Ji atrodo, kad viskas aplink ją turi, todėl ji tikisi per daug. Turiu moterys egzistuoja standartai (per kuriuos ji laikosi), o ne lūkesčiai (ką ji projektuoja kitiems).

2.jpg

3. Mergaitė naudojasi fiziniu grožiu kaip valiuta ir pagrindine verte. Mergina gali tapti tokia prielaida, kad ją vertins išvaizda ir seksualumas, kad ji ją naudos kaip pagrindinę priemonę, kad galėtų gauti tai, ko ji nori gyvenime.

3.jpg

moterys jo pagrindinės vertybės yra intelektas, jėga, vientisumas, žmonija.

4. Mergaitei reikia, kad jo finansinis stabilumas būtų garantas.

4.jpg

Moteris eina būti finansiškai nepriklausoma, ji laimi apie save šiuo atžvilgiu. Ir jei santykiai vykdo tokį posūkį, kad pagrindinis maitintojas yra vyras, tada moteris jį laiko gražiu premija, o ne kaip numatomą gyvenimo eigą.

5. Mergaitė mato pasaulį kaip visumos trūkumo ir trūkumo šaltinį. Todėl jis sunkiai konkuruoja su partneriu ar išteklius.

5.jpg

Moteris padeda kitoms moterims. Ji žino, kad yra daug galimybių, ir ji visada gali gauti tai, ko nori.

Mergina ar moteris?

6-asis. Mergaitė negali visiškai nerimauti dėl gyvenimo ir netgi gali didžiuotis tuo, kad negali virti ar išvalyti. Moteris supranta, kad namų ruošos darbas yra ne tik sunkus darbas, bet ir vienas iš būdų, kaip rūpintis savimi ir kitiems aplink jus.

Taip pat skaitykite: Vyrai ir moterys: paaiškinami pagrindiniai mūsų fiziniai skirtumai

Ji taip pat supranta, kad, kai ji nori užmegzti šeimą, ekonomika turi skirtingą svarbą, todėl svarbu tai padaryti.

6.jpg

Septintasis. Mergaitė nori dėmesio, moteris nori pagarbos. Mergina nori būti pagarbinama daugeliui, moteris nori būti dievinama viena.

7.jpg

8-asis. Mergaitė nesilaiko jo kūno. Ji vis dar nesuprato, kad jos kūnas ir širdis yra šventos, labai svarbu rūpintis juo ir spręsti klausimą, su kuo su ja bendrauti. Mergaitė pagarbina maišus, deimantus, savo batų rinkinį kaip pagrindines gyvenimo vertybes.

Moteris vertina jų sveikatą, jausmus, talentą ir laiko juos pagrindiniu gyvybės turtu.

8.jpg

9-asis. Moterys Laikas suprasti, kokio žmogaus nori būti, kokio pavyzdžio ji nori duoti kitiems ir kaip ji mato savo gyvenimą. Taigi joje formuojamos vertybės ir gyvenimo principai.

Turiu merginos Nėra moralinio kompaso, todėl jis dažnai gali būti nenuoseklus. Išleidžiant laiką su mergina, žmogus gali jausti suspaustas, nes ji užima daugiau nei duoda.

Praleisti laiką su moteris, žmogus tampa aktyvus, nes tai suteikia jam galimybių ir aistros gyvybei.

9.jpg

10. Mergaitė apie tai jis pamato savo vyrą, pirmosiose vietose pateikdamas labai paviršutiniškas priešingos lyties savybes: karštas, populiarus, dėvi siauri džinsus, aukštas, turtingas…

Ir čia yra sąrašas, ką galima ieškoti vyrams moteris: protingas, malonus, emociniu požiūriu prieinamas, geras draugas, holistinis ...

10.jpg

Leave a Comment

50 − 40 =