Horoskopo kirpėjos ir šukuosenos: kaip pasirinkti zodiako šukuoseną?

Horoskopas стрижек и причесок: как выбрать прическу по Зодиаку?

Ar kada nors pagalvojote apie tai, kad žmogaus išvaizda gali daug ką pasakyti apie jo charakterį ir kai kuriuos charakterio bruožus atspaudas ant išvaizdos? Kiekviena Zodiako ženklas, kaip žinoma, turi savo savybes, kurios turi įtakos išvaizdai, ypač plaukams ir plaukams.

Šiandien aš norėčiau pakalbėti apie šukuosenų horoskopą, apie, kokie kirpimai ir šukuosenos labiausiai tinka tai ar šiai Zodiako ženklai, jūs taip pat sužinote, kada jūs geriausiai išeinate į kirpyklą, kokius plaukų priežiūros produktus pasirinkti. Visos šios subtilumo paskatins Mėnulio ir Mėnulio kalendorių, taip pat saulės ženklą.

Plaukai visada buvo laikomi stebuklinga dalis mūsų asmenybė, daugelio tautų gyvybės jėgos laikytojai. Pirmasis vaikų kirpimas buvo laikomas ypatingu ritualu, net tiek daug tėvų vis dar prisimena pirmą vaiko plaukų dalį. Galite padaryti tam tikrą šukuoseną ką nors pakeisti jo gyvenime ir vidiniame pasaulyje.

Skaitykite taip pat: Kaip tapti gražu: naudingi patarimai iš mėnulio

Pavasaris ir vasara yra lengvesni auginti plaukus, negu šaltuoju metų laiku, ypač jei jūs sutvarkysite patarimus auginimo mėnulio metu. Paprastai plaukai auga 12 milimetrų per mėnesį, taigi, jei jūs bent iškirptumėte 5-6 milimetrai mėnesį, per metus galite augti aplink 7-10 centimetrų plaukai! Tačiau plaukų augimą galima pagreitinti naudojant specialius stimuliuojančius agentus kaukių formos, minkštųjų medžiagų, losjonų, skalavimo formų.

Horoskopo kirpimas

ARIES

šukuosena1- (5) .jpg hairdo1- (4) .jpg

Aistros ženklo atstovai dažnai turi šviesius, šiek tiek garbanoti plaukus. Jei plaukai yra tiesūs, dažnai jie gali norėti vikdyti juos ant kilpelių arba padaryti "chemiją". Daugeliu atvejų ši šukuosenėlė jiems puikiai tinka.

Aries plaukai yra sunkūs, neklaužada. Dažnai jie nori nuplauti plaukus trumpais, kad nebūtų netvarkingi ilgi garbanos, bet dažniausiai renkasi šiuolaikišką, ryškią ir įsimintiną šukuoseną, nes ugnies ženklai visuomet nori išsiskirti.

Galva yra Arizų pažeidžiama vieta, todėl šio ženklo atstovai turėtų būti ypač pasirūpink plaukais, reguliariai darykite plaukų kaukes ir masažuojate galą, kad pagreitėtų plaukų augimas ir pagerėtų gerovė.

Ko tu darysi?

Renkantis šukuoseną, visada turėtumėte prisiminti auksinę taisyklę: šimtai kartų matuoti, vieną pjūvį. Faktas yra tas, kad dažnai spontaniškas ir nenuspėjamas noras veikti gali žiauriai juokauti, o skubiai išrastas šukuosena labai nuvilia.

Geriau kreiptis į kirpėją po to, kai atidžiai mąstate ir pakeisite savo išvaizdą tik esant tam tikram laikui (bent jau, keletą dienų ar savaičių) to nori. Jie sako, kad klasikiniai frizūras yra labai trumpi "vyriškos lyties" arba "unisekso" stiliaus kirpimai, tačiau pernelyg standartiniai plaukų stiliai greitai nuobodės. Šukuosenos turėtų būti ne klasikinis, stilingas, gali būti net asimetriškas.

hairdo1- (2) .jpg hairdo1.jpg

Stenkitės pasirinkti mažesnes daleles, kad galėtumėte laikas nuo laiko dar kartą keisti išvaizdą, Pvz., priklijuokite plaukus, pakeiskite saugiklius, vija ant blauzdikėlių arba pakeiskite stiliaus stilių. Taip pat galite naudotis plaunami plaukų dažai, nes jei dažnai perspalvinsite, plaukai greitai pablogės, bus ploni ir trapūs.

Aukoms atstovaujantiems jauniems atstovams padės rasti trumpą sportinį šukuoseną jūsų stilius, pabrėžti seksualumą. Brandžios moterys tokios šukuosenos pagalba gali "prarasti" keletą metų, atrodyti jaunesnės ir patrauklesnės.

hairdo1- (3) .jpg

Kada eiti į kirpyklą?

Dienos, kai Mėnulis yra prie ugnies ženklų - Liūtas ir Šaulys, Idealiai tinka keisti Aries įvaizdį. Ypač rekomenduojama gauti šukuoseną augančios mėnulio dienos, kad plaukai greitai auga, o jūs galite atnaujinti plaukus arba visiškai pakeisti, nes jūs greitai nuobodate ir visada norite ką nors naujo.

Antradienis - Marso diena, planeta, kuri globoja Aries ženklą. Šioje dienoje galite užsiregistruoti kirpėjoje arba galite ją naudoti plaukų priežiūrai.

Avinas neturėtų būti nulaužtas tą dieną, kurią mėnuo pasirašo Mergelė ir Ožiaragis. Šiomis dienomis šukuosena pasirodys pernelyg griežta ir klasikine ir netinka jūsų įvaizdžiui.

Ką gali padėti plaukų stiliaus Avinas?

Jei kitos Zodiako ženklo atstovai pasirenka sportinius trumpikės kirpimus, jie gali "savo" šukuoseną paspartinti savo gyvenimo tempą, suraskite savo vietą ir įgysite kai kurių vadovavimo savybių. Žinoma, po to, kai padarysi aviečių plaukus, niekada nebūsite vieninga, bet pasitikės savimi. Jums bus lengviau įgyvendinti planus, kurti naujas idėjas ir tęsti tai, ko anksčiau nesiruožėte!

hairdo1- (6) .jpg hairdo1- (7) .jpg

TAURUS

Jautis yra moteriškas Zodiako žemės ženklas, kurį saugo gražus Venera, Štai kodėl išvaizda, ypač Taurus, yra labai svarbi. Jautis meilė ilgi plaukai, nes jie yra moteriškumo simbolis. Natūralūs plaukai Jautis neturi šviesių atspalvių, dažniausiai yra tamsesni plaukai, labai stori.

hairdo2.jpg šukuosena2- (2) .jpg

Ko tu darysi?

Vidutinio ilgio šukuosena - ne per ilgai, bet ne trumpai, labiausiai jūs eisite. Taureans dažnai skiriasi sudėjo "kresnas" statyti, jie gali atrodyti mažesnė nei jo augimo, "šviesos pūkas" nebus pavadinti, todėl šukuosena turėtų būti ne oras su vilna ir švelniavilnių chemija ir daugiau griežta, tiksli.

Daugiausia Jautis eina laisvi plaukai, Neišsiskiria su smeigtukų ir smeigtukų pagalba, ar sodrios arklių uodegos. Garbanos su garbanotais plaukais turėtų būti idealūs, o ne supainioti su kitais, gulėti atskirai. Tokios šukuosenos yra lengvai pasiekiamos specialiu pagalba suktukai ir geliai. Būtinas buvimas formos kirpelyje - pagrindinė būklė, iš tikrųjų Taurus, kaip ir visos kitos Zodiako ženklas, gali jaustis forma.

Jautis taip pat yra kirpimas su juostelėmis, susipynusios juostelės, ilgos keturračiai.

šukuosena2- (3) .jpg šukuosena2- (4) .jpg

Kada eiti į kirpyklą?

Geriausias Jautis turėtų kreiptis į kirpyklą, kai Mėnulyje yra Žemės ženklai - Jautis, Mergelė ir Ožiaragis. Venkite dienų Oras ir vanduo, tada plaukai nebus tokiu būdu, kaip norite, ir jūs nepasieksite naujo kirpimo. Geriausia savaitės diena, skirta mažinti raukšles - penktadienis.

Mace auginimo mėnulyje, jei norite padidinti plaukų augimą. Jei jums tinka ilgis, galite praleisti šukuoseną mažėjančiame mėnulyje.

Kuo gali padėti plaukų stilius Jautis?

Jei naudojate Jaučio stilių (atlikite tvarkingą stilių, nupieškite plaukus iki vidutinio ilgio, sutvarkykite, kad šukuosena išlaiko formą), galite stabilizuoti savo finansinė padėtis, atkreipti sėkmę.

šukuosena2- (5) .jpg šukuosena2- (6) .jpg

TWINS

Dvyniai - dvigubas ženklas, nepastovus, kuris linkęs keistis, todėl pasirinkti šukuosenos lengvas ir lengvai keičiamas. Gyvsidabris, planetos Dvyniai, šio ženklo atstovai nesuteikia ryškios ir įdomios išvaizdos. Jų patrauklumas, visų pirma, yra susijęs su sugebėjimu rasti bendrą kalbą pažodžiui su visais.

Paprastai šio ženklo moterys turi rafinuotumą, lankstumą, judesių lengvumą, lankstumą. Pasirinkus šukuosenas "Dvyniai" labai vertiname patogumą ir praktiškumą. Plaukų spalva paprastai yra tamsi arba kaštonų. Veido savybės yra gana mažos.

hairdo3.jpg šukuosena3- (2) .jpg

Ko tu darysi?

Paprastai šio ženklo atstovai eina lengvosios oro šukuosenos. Labai svarbu pasirinkti šukuoseną bus sugebėjimas ją paversti: ypač šiuo atveju, ilgi plaukai, kurie gali lengvai suktis, pakelti, ištirpinti ar sulenkti.

Galite eiti "chemija" arba tiesiog sulenkti plaukų suktukai. Tačiau per daug įklijuokite šukuoseną su detalėmis. Tai gali būti paprastas, bet stilingas kirpimas, lengvas, šiek tiek neatsargus banga.

Jei turite mažą augimą, tai galite padaryti didesnė šukuosena, bet prisimink proporcingumo jausmą. Stenkitės pakelti galva plaukais, plaukais, specialia putomis. Labai nori, kad tūriniai plaukai turtų tuos, kurie pagal savo prigimtį ploni plaukai, kuris dažnai būna tarp Gemini.

Taip pat galite dažyti savo plaukus tokia, kokia jums labiausiai patinka, idealiai tinka Dvyniai peleniniai atspalviai.

šukuosena3- (5) .jpg

Kada eiti į kirpyklą?

Norint, kad jūsų plaukai atrodytų puikiai tinka jūsų tipui, mėnulio dienomis turėtumėte pereiti prie kirpyklos Dvynių ženklai, Svarstyklės ir Vandenis. Venkite dienų Šaulys ir Ožiaragis, kai šukuosena jums gali pasirodyti per sunki. Sėkmė ateis pas tave, jei eisi į kirpyklą Trečiadienis.

Kas gali padėti Dvynių šukuosenoms?

Šviesos šukuosena Dvynių stiliu padės jums suderinti nervų sistema. Tokios šukuosenos pritrauks naujus pažįstamus ir leis jums žymiai išplėsti bendravimo ratą. Tai ypač aktualu tiems, kurie perkelia ir nori greitai įsigyti naujų ryšių ir pažįstamų, rasti panašių žmonių ir draugų.

šukuosena3- (3) .jpg šukuosena3- (4) .jpg

Vėžys

Kai kurios vėžio moterys paprastai skiriasi formų apvalumas, ypač šiuo atveju asmuo, kuris beveik niekada nesibaigia. Apvalios formos pateikia šį ženklą Mėnulis, kuri kontroliuoja vėžį. Plaukai dažnai gana stori, bet daug kas priklauso nuo asmeninio horoskopo. Gimdymo diagramoje su disharmonizuotu mėnuliu plaukai gali būti ir gana silpnas ir plonas ir reikės atidžiau rūpintis.

Moterys-vėžio paprastai daug dėmesio skiria jų išvaizdai, dažniau lanko grožio salonus ir kirpikus, garbina ir namų procedūros rūpintis savimi, nes namuose jie jaučiasi daug patogiau nei viešai.

hairdo4.jpg plaukai4- (2) .jpg

Ko tu darysi?

Jūs esate tinkami šukuosenos ir šukuosenos, leidžiančios jums vizualiai prailginti savo veidą, pavyzdžiui, ilgi keturkampiai, asimetriški šukuosenos, kirpimai su įstrižinėmis perforacijomis ir skruostais.

Jei turite ilgus tiesus plaukus, galite juos sulenkti smakro lygyje žemyn ir palikti viršutinę dalį tiesiai arba šiek tiek banguotos. Tai nereikia daryti platus ir labai kreivas kirpčiukai, Tai dar labiau pakeis tavo veidą.

Taip pat galite eiti uodeginis petys, ir šiek tiek pakelta aukščio be sprogimo.

šukuosena4- (3) .jpg šukuosena4- (4) .jpg

Kada eiti į kirpyklą?

Jei norite, kad plaukai būtų tankesni, pabandykite jį supjaustyti per kelias dienas mažėjantis mėnulis dienomis Skorpionas, vėžys ir Žuvys. Kai šiais požymiais auga mėnulis, šukuosena rekomenduojama tiems ženklo vėžio atstovams, kurie nori greitai augti ilgai garbanos. Mėnulio ženklų praėjimo dienomis Vandenis ir Ožiaragis eiti į kirpyklą nerekomenduojama, šukuosena gali jus nuvilti.

Pirmadienis - mėnulio diena, tai reiškia ženklo "Vėžys" dieną, taigi jums labiausiai pasisekė, jei pirmadienį eisi į kirpyklą.

Kas gali padėti "Rakov" šukuosenoms?

"Rachi" šukuosena (kaip ilgas kvadratas) leis jums pagerinti rezultatus virškinimo sistema. Jei turite skrandžio sutrikimų, pabandykite padaryti tokį kirpimą. Be to, Vėžio šukuosena padeda pagerinti santykius su vyresnio amžiaus žmonėmis, taip pat tampa šeimos vyras, rasti gyvenimo partnerį.

hairdo4- (5) .jpg šukuosena4- (6) .jpg

LEO

Lvovo plaukai dažnai stori ir kieta, kaštonų ar aukso spalvos. Jie taip pat dažnai yra garbanoti. Liūtų veidas yra platus, apvalios formos. Veido bruožai yra dideli, aukšti į kaktą. Šio ženklo atstovus gali lengvai atpažinti lipdymo būdas: lioniečiai vaikšto taip, kad atrodo aukštesni nei jų aukštis, jie yra svarbūs vaikščiojimas, pakelti galvas ir tiesiogiai laikyti savo nugarą. Liūtys mėgsta papuošti save visais atžvilgiais papuošalais, papuošalais, dažnai savo gaminiais.

Dėmesys šukuosenai pabrėžti ryškios detalės. Liūtas yra ugnies ženklas, todėl labai nori išsiskirti. Liūtų moterų forma yra kažkas "kačių", beje, labai daug jų garbina katės ir laikykite juos namuose.

hairdo5.jpg šukuosena5- (2) .jpg

Ko tu darysi?

Svarbiausias dalykas jums - sukurti šukuoseną, kuri pritraukia dėmesį, o tai yra naudinga pabrėžti savo asmenybę ir stilių, bus papildytas ryškiu ir įspūdingu makiažu.

Labai mėgsta liūtojai, raiščios šukuosenos, panašios į mane. Jei pagal savo prigimtį neturite gražių, gaivų plaukų, galite sukurti plaukus, naudokitės spaustukais su sruogomis, švarkeliais, viršukalnėmis ir pan.

Kad jūsų plaukai atrodytų dar puikus, galite pasinaudoti pasviręs kirpimas.

Jums taps labiau tinka ilgi plaukai, ir jei nuspręsite juos iškirpti, tegul plaukai vis dar išlaiko savo kreivas formas. Galite plaukuoti ant blauzdikėlių arba užsirašyti su plačiomis garbanomis. Beje, jūs galite stilius savo plaukus su plačios čiurkšles, užpuls juos šiek tiek drėgnus plaukus ir leis jiems išdžiūti.

Jūs taip pat negalėsite be rutulių, šampūnų ir kaukių, kad būtų visada išlaikytas puikus šukuosena. Nepamirškite ir reguliariai nusiskusti. Idealiu atveju - kartą per mėnesį auginimo mėnulyje, kad plaukai augs greičiau, o galai nebus paleisti.

šukuosena5- (3) .jpg šukuosena5- (4) .jpg

Kada eiti į kirpyklą?

Geriausia eiti į kirpyklą keliomis dienomis augantis mėnulis gaisro ženklai: in Liūtas, Avinas ar Šaulys. Nepraleiskite kirpėjo dienomis, kai mėnulis praleidžia ženklus Mergelė ir Ožiaragis, nes šio laikotarpio šukuosena yra gauta ne visai savo stiliaus. Liūtas yra kontroliuojamas Saulė, kuris atitinka savaitės dieną - Sekmadienis, taigi tai yra geriausia plaukų priežiūros diena, taip pat mažesni kūno svoriai.

Kas gali padėti plaukų stilių Lvovas?

Liūto prabangus šukuosena padės jums atidaryti kūrybiškumas, tapti labiau pasitikintis savimi, pridėti romantišką santykį su priešinga lytimi, džiaugsmą ir linksmą gyvenimą. Jei norite įsimylėti, taip pat negalėsite be tokios šukuosenos.

šukuosena5- (5) .jpg šukuosena5- (6) .jpg

Kokia šukuoseną pasirinkti?

VIRGO

Mergelė yra žemiškas ženklas, suvaržytas, kuris yra labai tikslus, taip pat neįtikėtinas moteriškumas. Šio žymens atstovų plaukai dažniausiai būna kaštoniniai ir tamsūs, šviesa yra mažiau paplitusi. Banguoti plaukai nėra būdingi Mergelėms, dažniausiai labai tiesūs plaukai. Mergelės veidas paprastai yra mažas, bet gražus.

hairdo6.jpg šukuosena6- (2) .jpg

Ko tu darysi?

Sklandos su aiškiomis linijomis, be kompleksinių detalių, kai tik įmanoma gana paprasta labiausiai eis į Mergelės ženklo atstovus. Šukuosenos turėtų atrodyti labai tvarkingai, leidžiama naudoti dirbtinių sruogų, klaidingus plaukus, perukus.

Vargu ar norite ką nors padaryti labai moderniai, jūs taip pat neisite ryškūs ir įdomūs plaukų spalvos, Kaip ugninis raudonas ir raudonas. Tai geriau, jei jie yra natūralios spalvos - šviesiai rudos spalvos, kaštonų iš įvairių atspalvių.

Jei jūsų veido ypatybės yra ypač mažos, turėtumėte daryti daugiau prabangus šukuosena, galite užsukti savo plaukus. Geriau išvengti mažų detalių plaukuose kaip mažos dygsniuotos, taip pat neapsaugokite veido nuo plaukų.

hairdo6- (3) .jpg plaukai6- (4) .jpg

Kada eiti į kirpyklą?

Geriausias laikas jūsų kirpėjams - laikas, kai Mėnulis praeina žemės ženklus - Jautis, Mergelė ir Ožiaragis. Šiuo metu šukuosena pasirodo tvarkinga, moteriška, klasika. Trečiadienis - diena Gyvsidabris, Kas yra ženklas "Mergelė" valdovu, todėl geriau pasitarti su kirpėju trečiadienį.

Kas gali padėti šukuoseną?

Šukuosenas, tinkamas Mergelės ženklui, gali būti pateiktas kitų Zodiako ženklų atstovų, jei jie to nori sėkmingai Teritorijose, kuriose reikalingas tikslumas, tikslumas ir kantrybė. Tokios šukuosenos taip pat bus sėkmingos prekybos ir mokymo. Tiems, kurie kenčia nuo problemų žarnyne, padės sumažinti "Mergelės" kirpimą.

hairdo6- (5) .jpg šukuosena6- (6) .jpg

Skalės

Svarstyklės - moteriškos erdvios ir labai šviesos ženklas, ir jo atstovai išsiskiria gebėjimu lengvai rasti bendrą kalbą, pokalbį, diplomatinį ir taktinį.

Planetos svoriai - Venera, taigi moterys Svarstyklės žinoti grožio grožį, jie žino, kaip išmokti save, jie žino paslaptis, kaip pagerinti savo išvaizdą ir žino, kaip padaryti gražių šukuosenų. Jie taip pat išskirti lieknas ir gražiomis formomis, net ir palyginti dideliu svoriu, tokia moteris atrodo labai elegantiška, jos figūra yra labai moteriška. Svarstyklių plaukai dažniausiai būna šviesios spalvos blizgus ir raibus. Veido savybės paprastai yra labai gražios, šiek tiek "angeliškos", akys yra didelės, o burnos yra mažos ir plonos.

hairdo7.jpg šukuosena7- (2) .jpg

Ko tu darysi?

Jūs einate lanksčias šukuosenas klasikinio stiliaus, be pažangiausių detalių, spalvingų gijų ir ryškių špagų. Ilgi plaukai gali būti elegantiškai laidas, pakeltas ar pinti į neriją.

Galite padaryti tai gana paprasta klasikinė šukuosena, bet pridėkite nedidelę detalę į tvarkingą smulkųjį pavidalą. Plaukai atrodys visiškai skirtingi ir bus pelningi duok tau. Taip pat jūs gausite šukuosenas su kaskadu - skirtingo ilgio siūlais suteiksite plaukams lengvumą, o jei jūsų plaukai bus labai ploni, bus rodomi plaukai daug storesnis.

Jūs intuityviai pasirenkate specialų moterišką stilių sau, kurį galite aptikti savo plaukuose. Jei turite gana didelių veido savybių, nereikia šukuosena per daug sultingas, bet ne per mažas. Be to, jūs neturėtumėte vengti pernelyg "sunkiųjų" šukuosenų, naudodami didelį lako kiekį, nes jie greičiausiai netinka tavo trapiai figūrai.

hairdo7- (3) .jpg

Kada eiti į kirpyklą?

Jūs turite užsiregistruoti kirpėjo dienomis, kai mėnulis yra oro ženklai - Vandenis, Svarstyklės ir Dvyniai. Šiomis dienomis tai labai erdvios šviesos šukuosenos, kuris bus ne tik stilingas ir modernus, bet ir palankiai pabrėžtų jūsų charakterio savybes. Savaitės diena, naudinga mažesnei svyravimams - penktadienis, diena Venera.

šukuosena7- (4) .jpg

Kas gali padėti Sriubos šukuosenai?

Svarstyklių stiliaus lengvosios šukuosenos padės tapti diplomatu, rasti skirtingų žmonių požiūrį ir gerai juos suprasti. Galite lengvai užmegzti ryšius su tais, su kuriais jūs dažnai ginčiate, galėsite išmokti kompromisą. Tokia šukuosena taip pat leis jums pakoreguokite inkstus.

šukuosena7- (5) .jpg


Horoskopo šukuosenos pasirinkimas

SCORPIO

Skorpionės moterys paprastai išsiskiria išvaizda ir yra koncentruotai. Jie turi labai išvystytą intuiciją, kurią jie žino kaip pasirinkti kosmetiką, drabužius, šukuosenas. Skorpionas - vienas iš seksistinių zodiako ženklų, todėl Skorpiono išvaizda moterys visada išlenda seksualumas ir jausmingumas. Plaukai paprastai yra sunkūs, tankūs ir nepaklusni. Spalva - gana tamsi, nei šviesa.

plaukai8- (2) .jpg hairdo8.jpg

Ko tu darysi?

"Vamp" stilius tikrai yra susijęs su "Scorpio" ženklu, o šio stiliaus šukuosena dar labiau padidins paslaptis tavo įvaizdžiui. Seksualūs ilgi plaukai, iliustruoti banguose. Frizūra turi būti papildyta ryškiu makiažu, tada jūsų vaizdas bus išsamesnis.

Taip pat galite naudoti tiesiai ir sklandžiai kvadratas su bangomis. Ilgi tiesūs plaukai taip pat yra puikus pasirinkimas. Skorpiono stiliukai gali skirtis ekstravagancija, neįprasti kirpimai su tiesiomis linijomis šiame sąraše užima pirmąją vietą. "Aš ką tik iš lovos" stiliaus šukuosenos čia nėra visiškai tinkamos, tai daugiau oro kelias. Tai geriau, jei šukuosenos yra tvarkingas ir lygus.

Kada eiti į kirpyklą?

Norėdami eiti į kirpyklą, turite pasirinkti dienas, kai mėnulis yra vandens elemento požymiuose - Žuvys, Skorpionas ar vėžys. Ir nors ženklai Vėžys ir Žuvys Ne pernelyg palankus kirpėjams, juos pasirinkti, kai auga mėnulis. Jūs taip pat galėsite sėkmingai išpirkti mėnesį Avinas ir Vandenis.

Jaunesnis Skorpiono valdovas - Marsas, todël iđmatuotas kirpimas Antradienis, bus pats sėkmingiausias. Pasirinkite dienas augantis mėnulis už šukuoseną, jei auga ilgai garbanos.

plaukai8- (3) .jpg hairdo8- (4) .jpg

Kas gali padėti plaukų skorpionams?

"Vamp" stiliaus šukuosenos natūraliai pritraukia priešingos lyties dėmesį, ir jūs turėtumėte naudoti šį stilių, jei norite užkariauti kažką. Tačiau nepamirškite pernelyg toli, nepamirškite, kad jūs turėtumėte atrodyti paslaptinga ir įdomi, o ne pernelyg vulgariai, kitaip jūs lengvai sugausite neteisingą žuvį, ką norite.

Skorpiono stiliaus plaukų stilius padeda apsisaugoti ekstremalios situacijos, pabusti savo globėjo angelą, padėti rasti harmoniją seksualinėje erdvėje.

plaukai8- (5) .jpg plaukai8- (6) .jpg

Mėnulio horoskopo kirpimai

SAGITTARIUS

Moterys Šaulys - savimi pasitikintys, labai tikslūs ir aktyvūs žmonės, kuriems nuolat reikia įspūdžių pasikeitimas, aplinka, bendravimas ir galimybė ką nors išmokti. Dėl nuolatinio judėjimo jie dažnai neturi pakankamai laiko atkreipti dėmesį į jų išvaizdą, todėl jie renkasi mažesnes, o paprastas, kurias lengva nustatyti ir kurių dažnai nereikia koreguoti. Tačiau šaulių plaukai auga labai greitai, taigi, jei jie neauga ilgų plaukų, tada šukuosena keisti dažnai.

hairdo9.jpg šukuosena9- (2) .jpg

Ko tu darysi?

Jūs galėsite lengvai nusipirkti ir stiliaus, be sudėtingi varpai ir švilpukai, kuriuos lengva uždėti arba, dar geriau, tinka patys, kai galva išdžiūsta. Ilgi plaukai taip pat puikiai eina, o plaukai gali būti tiesiog natūralūs, be sprogimo, su tvarkingais apdailos patarimais. Efektyviai jis atrodys, jei šukos ilgi plaukai atgal.

Jūsų šukuosena turėtų būti patogi, kad galėtumėte lengvai padaryti stilių, būdamas net tolimiausiu planetos kampu, nes jūs taip myliu keliauti!

Jūs taip pat gausite pasvirusius kirpimus, lengvus garbanos, bet be daug ekstravagancijos. Gražiai atrodykite šiek tiek išdrožus plaukus su trumpu kirpimu, kurį lengva užmauti plaukų putplasčiu. Toks šukuosena kiekvieną kartą atrodys nauju būdu.

Jūs taip pat būsite labai ponytails, taip pat šukuosenos su uodegomis ir trumpomis priekinėmis pusėmis. Tokios šukuosenos pabrėžia dvigubą jūsų ženklo prigimtį, visada bus skirtingos ir įdomios.

plaukai9- (3) .jpg plaukai9- (4) .jpg

Kada eiti į kirpyklą?

Geriausia, kad jūs turėtumėte eiti į kirpyklą dienomis, kai yra mėnulis gaisro ar oro ženklai. Šiuo metu jūs gaunate lengvas ir patogias šukuosenas. Ketvirtadienis - Šaulio diena, nes ją kontroliuoja jo gimtoji planeta Jupiteris.

Kas gali padėti šaulių šukuosenoms?

Su šaulių šukuosenomis galite nustatyti tikslus ir juos pasiekti, taip pat jums bus lengviau įgyti pripažinimą pasirinktu atveju turėsite daryti tai, kas visai neveikia. Šio tipo šukos ištaisys kepenų darbą.

plaukai9- (5) .jpg šukuosena9- (6) .jpg

CAPRICORN

Ožiaragis yra rimtas ir labai darbštus zodiako ženklas. Šio žymens atstovai nurodo save gana kritiška, todėl jie bando atrodyti puikiai. Tačiau jų stilius yra gana šiek tiek sunkus, sausas, įdomus, nei šviesus ir ramus. Tai atsispindi šukuosenose. Emocionalumas Ožiaragiai paprastai nesiskiria, ryškios spalvos drabužiuose ir plaukai nemėgsta, visų pirma, pasukite į klasiką.

Plaukai iš Ožiaragio daugiausia tamsi atspalviai, jie dažnai yra ploni ir gausūs, o tai yra iššūkis pasirenkant šukuosenas.

plaukai10.jpg plaukai10- (2) .jpg

Ko tu darysi?

Ožiaragis yra gana konservatyvus ženklas, todėl seni geri klasika tu jautiesi daug labiau tikri. Jūs būsite saugesni ir lakoniški šukuosenos, be netikėtų detalių, nelygių kraštų, ultramodernių metodų. Jis gali būti tik tvarkingai surinktas iš už plaukų, juostelių, sijų, naudojant specialius kaukės, kempinės ir ritinėliai. Trumpi kirpimai turėtų būti griežta ir tiksli.

Plaukus galima surinkti su ratlankis. Galite paslėpti savo plaukus po skareliu, kuris kartais atrodys labai stilingas, bet be jūsų religijos užuominos.

šukuosena10- (3) .jpg

Kada eiti į kirpyklą?

Labiausiai sėkmingos dienos, kai lankotės kirpėjo, bus tos dienos, kai mėnulis yra žemės elementų požymiuose: Jautis, Mergelė ir Ožiaragis. Negalima pasirinkti oro ženklų, ypač Vandenis, kad jūsų plaukai jus nuvilintų. Taip pat jums nebus pasisekė, jei keliausi į kirpyklą keliomis dienomis Vėžys. Savaitės diena Ožiaragis - šeštadienis, taigi geriau šią savaitės dieną.

Kas gali padėti šukuosenoms Ožiaragis?

Šilti "kosorozhyem" stiliaus šukuosenos padės jums suprasti medžiagos planas, pasiekti finansinį nepriklausomumą ir stabilumą, gauti gerą ir pelningą darbą. Taip pat galite sėkmingai dirbti šioje profesijoje.

plaukai10- (4) .jpg plaukai10- (5) .jpg

AQUARIUS

Vandenis yra labiausiai netradicinis ir originalus Zodiako ženklas, todėl Vandenio moterys visada patraukia savo dėmesį neįprastas, kuris gali būti išreikštas išvaizda, elgesys ar charakterio bruožai.

Vandenis - žmonės yra labai nenuspėjami, jiems nepatinka kažką suplanuoti, todėl juose gali pasirodyti idėja eiti kirpykloje labai netikėtai. Jei susitiksite su Vandenio ponia ir pamatysite, kad ji turi naują šukuoseną, gali būti, kad kitą dieną plaukai bus gana skirtingi.

Vandeniliai to nepatinka, kai jie tam tikru būdu yra riboti, diktuoja kažką, fantazijos darbai jiems visada yra labai geri. Madingoje jie gali būti įdomiausi, derinami netinkami, derinami įvairūs stiliai ir kryptys.

Vandeniliai gali intuityviai būti anksčiau laiko ir todėl jaučiasi mados "iš anksto". Šukuosenos, kuri šiuo sezonu yra moteris-Vandenis, gali įsigyti tik mados kitais metais, todėl šiais metais atrodo šiek tiek neįprasta ir skiriasi nuo visų.

hairdo11.jpg šukuosenos11- (2) .jpg

Ko tu darysi?

Jūs einate į neįprastus ir stilingus šukuosenelius, kuriuos galite sugalvok save. Tai gali būti kažkas nestandartinės - kontrastingos spalvos, ryškios spalvos, kaskados, ilgų ir trumpų eilučių derinys. Galite pridėti neįprastų spyglių, lankų, ratlankių ir kitų detalių.

Galite kreiptis kaip trumpą pažangiausius kirtimus, ir šukuosenos su ilgais plaukais. Svarbiausia, kad šios šukuosenos buvo ypatingos, neįprastos ir unikalios.

plaukai11- (3) .jpg plaukai11- (4) .jpg

Kada eiti į kirpyklą?

Geriau eiti į kirpyklą tais dienomis, kai Mėnulis yra Air-in ženkluose Dvyniai ir Vandenis. Mėnulis Svarstyklės leis jums paprastą kirpimą, bet ypatingą raisin neveikia. Be to, venkite nuobodžiauti savo pasirašymo dienų Mergelė ir Ožiaragis. Šeštadienis - diena Saturnas, antrasis Vandenio valdovas, taigi geriausia, kad tą savaitės dieną jūs turėtumėte gauti šukuoseną.

Kas gali padėti šukuosena Vandenis?

Tokios šukuosenos suteiks jums drąsos, padės kurti nuostabias idėjas ir drąsiai ieškoti ateities. Jūs galite lengvai pradėti nauji projektai, Jūs galite rasti požiūrį į tinkamus žmones, apsupti draugų. Tai yra tinkamas būdas susirasti naujų draugų.

plaukai11- (5) .jpg šukuosena11- (6) .jpg

ŽUVYS

Žuvys yra labiausiai paslaptinga, pažeidžiama ir melancholija Zodiako ženklas. Žuvys yra subtili ir intuityvi, labai švelni ir moteriški. Plaukai dažnai yra minkštos ir banguotos. Žuvis mėgsta ilgus plaukus ir, net jei jie trumpai sutrumpėja, pabandykite bent jau šiek tiek augti ilgai garbanos. Žuvys myli romantiką, tačiau dažnai tai susiję su jos ilgais plaukais.

hairdo12.jpg šukuosena12- (2) .jpg

Ko tu darysi?

Jei turite ilgų ar vidutinių plaukų, jūs turėsite šukuosenas naudojant juostas ir sudėtingus audinius, kurie yra skirtingų Visatos jėgų susipynimo simboliai į vieną bendrą.

Pasirinkite harmoningas šukuosenas be aštrūs kampai ir griežtos tiesios linijos. Geriau, jei plaukai šiek tiek sukosi. Šukuosena turi būti lygi, tvarkinga. Pavyzdžiui, trumpiems plaukams bus kvadratas.

šukuosena12- (3) .jpg šukuosena12- (4) .jpg

Kada eiti į kirpyklą?

Eikite į kirpyklą tais dienomis, kai ant ženklo yra mėnulis Žuvis ar Skorpionas, taip pat Jautis ir Svarstyklės. Žuvys tvarkomos Jupiteris, taigi tavo savaitės diena - Ketvirtadienis.

Kas gali padėti plaukams Žuvys?

Šukuosenos Žuvies stiliumi padės jums surasti vidinė harmonija, Pridėti romantizmą į pilką tvarką, suteikti apsaugą aukštesnėms jėgoms, padėti tobulinti visą kūną. Jūs taip pat galite pajusti naujos jėgos skubėjimą, ramus savo mintis, jei esate susirūpinę dėl kažko. Tokios šukuosenos turėtų atlikti tie, kurie tai jaučia jų nervai yra ribos.

šukuosena12- (5) .jpg

Leave a Comment

− 6 = 4