Horoskopas Šaulys

Horoskopas ŠaulysŠaulys priklauso ugnies elementams, bet tai nėra atvira Avinų ir Leo liepsna, bet ugniai. Jie gali būti lengvai paversti didžiuliu gaisru, bet jūs galite palikti juos be priežiūros ir jie atvės. Šis palyginimas geriausiai apibūdina Šaulininkų požiūrį į maistą ir į viską, kas su juo susijusi. Jei maistas yra nuobodus, neišmintingas (ar atrodo toks degantis ženklas), Šaulys vis tiek bus abejingas. Bet jei ji yra kažkas, kad domina - naujas ingredientas, arba metodas, neįprastas derinys, greičio parengimo ir aptarnaujančiuose ar originalus poveikis, kuris suteikia patiekalą ar gėrimą - Šaulys tikrai pabandykite išsiaiškinti ir pakartokite receptą.

mėsa стручковая фасольCraze Šaulių kepimas prasideda netikėtai. Vaikystėje ir paauglystėje jie suvokia maistą kaip kuro rūšį ir nepadeda svarbios jų dietos įvairovės. Galime sakyti, kad jie yra nepretenzingi ir asketiški. Daugelis šaulių turi aiškiai ribotą produktų rinkinį, kurį jie valgo. Viena vertus, šis įskaitomumas yra labai patogu: žinant mėgstamiausių produktų sąrašą, "Šaulys" lengva pasidžiaugti. Kita vertus, norint patekti į naują aplinką, kai nėra pažįstamų produktų, strigas gali likti alkanas.

vištienos mėsaDauguma šaulių turi įdomią funkciją - jie nori valgyti ne maistą, o produktus. Tai reiškia, kad šio ženklo atstovas mielai valgys žalius daržoves ir vaisius, o ne valgys daržovių salotas ar pyragą. Virta vištiena yra Šaulių pilnas maistas, jis nesupranta taško, kurį galima paruošti salotoms arba sumuštiniams. Iš išorės tai gali atrodyti tinginystė ar negalėjimas virti, bet iš tikrųjų Šaulys yra tikrai toks skanesnis. Jis myli ir vertina natūralų produktų skonį. Paaiškinkite šitą spartanišką požiūrį į maistą ankstyvoje vaikystėje: šauliai atėjo į šį pasaulį tamsiausiu ir sunkiausiu sezonu. Per pirmuosius keletą savo gyvenimo mėnesių jie gali nebūti matę saulės spindulių. Todėl jų kūnas instinktyviai pasiekia naudingą maistą - natūralius produktus, kuriems buvo atliktas minimalus terminis apdorojimas. Šaulys, kaip laiko švaistymas, dažniausiai suvokia per daug manipuliavimo gatavu maistu ir dekoravimo patiekalais. Jei maistas yra skanus, juvelyriniai dirbiniai nereikalingi ir, jei jie nėra skanūs, jo išvaizda neužkels jus.

žuvis на паруĮdomiausias dalykas prasideda, kai šaulys staiga paimamas su maistu. Nesvarbu, kas tai veda - gurmanams, sveikatai ir figūrinei priežiūrai ar etinėms priežastims, - tačiau šio ženklo principinis pobūdis daro jausmą visoje savo šlovėje. Šaulys rimtai ir kruopščiai žiūri į maistą. Jis mokysis iš produktų savybes, optimalus jų gavimo būdais pradės sekti, ką jis valgo kilmę, ir buvo pasibaisėjusi atsisakyti produktų, kurie dėl kokių nors kriterijai jis netelpa. Aplinkui gali atrodyti, kad Šaulys per daug nori ant lazdele ir apsunkina gyvenimą, bet Šauliui kritiškas požiūris į maistą yra esminis klausimas. "Mes tai, ką mes valgome" - ne tušti žodžiai daugeliui šaulių.

Stengiantis surasti tinkamą maistą, Šaulys gali kovoti už tiesą ir įžeisti kritikuoti kitus, kurie nesidalija savo požiūriu. Laikui bėgant, kai nauja mityba tampa įpročiu, Šaulio gėda nyksta, ir jis daugiau nebando pakeisti pasaulio. Tačiau kritikos nebuvimas nereiškia, kad jam nerūpi. Pabandykite pakviesti pagrindinį šaulį aplankyti ir gydyti, ką jis nepriima. Geriausiu atveju jis bus alkanas, o blogiausiu atveju - jūs sužinosite apie save daug įdomių dalykų. Šis ženklas, net ir nuo mandagumo, nebus išbandęs nemalonių patiekalų.

Žmonėms, gimusiams po Šaulių ženklo, labai svarbu, kad viskas jų gyvenime būtų teisinga, įskaitant maistą. Tačiau "teisingumą" kiekvieno Šaulio gali būti savo: už ką nors svarbaus - tai naudinga kam nors labai svarbus skonio maisto ir jo kiekio, ir kažkas uoliai laikosi "Nežudyk" principą. Bet kokiu atveju neįmanoma įtikinti Šaulio, kad galima valgyti kitu būdu, kol jis pats nuspręs pakeisti savo mitybą. Tai gali nutikti skaitytojoje knygoje ar kelionėje, nes norima numesti svorį ar ieškoti naujų skonių, tačiau naujos priklausomybės šaulys bus saugus, kaip uoliai, kaip senas.

kepta уткаLabai įdomu aplankyti Šaulį - niekada nežinai, ką jis paruošia. Vienoje galite būti tikri - maisto ir patiekalų pasirinkimas yra kruopščiai apgalvotas ir suplanuotas, o ne dėl to, kad yra šaldytuvo turinys. Šio ženklo žmonės visada turi atsargų egzotiškų maisto produktų ar specialių receptų.

Kvieskite Šaulį apsilankyti, nesistengkite jam nustebinti sudėtingų patiekalų, jei nesate 100% tikri, kad jis jį myli. Daug, o bus padaryti paprasta, geros kokybės maisto skaičių, nėra abejonių ingredientų: skrudintos antienos, obuolių pyragas, sumuštiniai su ikrais, šviežiais vaisiais, uogomis ir ledais. Iš majonezo salotų, įdaryti daržovių, sriubų ir kitų patiekalų, kurių sudėtis nėra akivaizdi, Šaulys norės atsisakyti. Šaulys visada tiksliai žino, ką ir kiek nori valgyti, todėl reikalauju, kad jis ką nors bandė, bet kokiu atveju neįmanoma. Šis ženklas yra neįprastas perdozavimui, valgymui kompanijai ar komforto ieškojimui.

Gimęs pagal Šaulio ženklą, turėtumėte atidžiai apsvarstyti maistinių medžiagų pusiausvyrą. Dažnai siekdami sveikos mitybos, šie žmonės gali riboti save riebalais ar baltymėmis. Norėdami išlaikyti gerą sveikatą ir plonas figūrą Šaulys geriau atkreipti dėmesį į fizinio aktyvumo, bet ne skaičiuoti kalorijas, ir ypač ne sekti "grikius", "kefyrą" ir kitų abejotinos dietos.

viskisRenkantis gėrimą, šauliai vadovaujasi paprastumu ir tikslingumu. Jei vynas - tada raudona prancūzų kalba, jei alus - tada gyvas, jei kažkas stipresnis - tada natūralus viskis, balzamas ant žolelių ar geros degtinės. Gėrimų maišymas nėra Šaulys įprotis, net jei tai madingas kokteilis. Vienintelė išimtis iš šios taisyklės yra kavos su konjaku ar likeriu. Beje, apie kavą: šauliai nepripažįsta tirpių pakaitalų ir nori stiprios ryškios espresso ar kavos. Tas pats pasakytina ir apie arbatą - tik šviežiai paruoštą ir be cukraus.

Leave a Comment

3 + 3 =