Horoskopas Jautis

Horoskopas JautisJautis yra tipiškas Žemės atstovas. Viskas jame yra stiprus, kruopštus ir patikimas, visų pirma tai susiję su viskimi, susijusiu su maistu. Maisto gaminimas, valgymas ir kalbėjimas apie maistą Labai mėgsta Jautis. Yra įrodymų, kad "Jautis" yra labiausiai kūrybinių knygų autoriai.

daržovėsTai nėra neįprasta, kad šio ženklo atstovai augtų savo maistą - jie užsiima sodu ar daržovėmis. Pagal Jaučio gaires, sodai gerai auga bulvių, ir aštrūs žoleliai ant palangės ir netgi egzotiniai vaisiai šiltnamyje. Ir jei Jautis užsiima mėsos ar pieno veisimu, visi jo giminaičiai ir draugai bus patenkinti.

Šio ženklo atstovai mielai praleidžia laiką virtuvėje, žino produktų savybes ir geriausius jų parengimo būdus. Nuo ankstyvos vaikystės daugelis Jaučių yra suinteresuotos maisto pavertimo maistu, verpimo mano motinos kojose, daugybės klausimų ir netgi patarimų. Pirmieji jų kulinariniai eksperimentai yra nedideli Jaučiai paprastai praleidžia 5-6 metus. Jaučio motinos turėtų būti labai kantrūs ir taktiškai elgtis, kad vaikas trokštu valgyti, bet nepamiršk maisto į pagrindinį džiaugsmą ir gyvenimo tikslą.

Mėsa блюдоBeje, Jautis netiki, kad gaminimas yra moters veikla. Jautis žmogus yra savarankiškas valgymo prasme, o labai sunku rasti kelią jo širdžiai per skrandį. Nebent sužinosite, kaip gaminti kopūstų sriubą ir kotletus, kaip ir jo motina ar močiutė. Nepaisant savo kulinarinių pasiekimų, Jautis, ypač vyrai, laiko geriausiu maistu, kurį jie valgė vaikystėje. Todėl Tauro žmonai geriau ne bandyti konkuruoti su savo motina ir močiute, bet rasti savo nišą - pavyzdžiui, pyragai ir pilafas. Tačiau jie visada turi būti virti aukščiausiu lygiu!

pilafasTaurus maistui svarbu viskas: kiekybė, kokybė, naudojimas ir estetika. Šis ženklas nesvarbu, kaip patenkinti apetitą, jis nebus patenkintas sumuštiniais ir pusgaminėmis, atvykstais iš darbo, ir pabandys paruošti paprastą, bet tikra vakarienę. Ir jei tai laisva diena ir įkvėpimas ateina, Jautis gali užsikibti virtuvėje ir sukurti daugybę valandų. Tai rimtas žemės ženklas svetimų eksperimentų su maistu sintezės stiliumi. Jis pageidauja laiko išbandytų receptų, todėl, norint sukurti Tauro supratimą, reikia pakartoti geriausius pasaulio virtuvių patiekalus ir pritaikyti juos vietos sąlygoms ir savo skoniui..

Šašlykinis kebabasLabai gera Jautis gaunami mėsos patiekalai. Jie saugiai tvarko mėsą, žino, kaip ją sulaužyti, pasirinkti tinkamą marinatą ir tinkamą temperatūrą, kaip ilgai virti, kad ji liktų sultinga. Nenuostabu, kad kai bendrovė rengia iškylą, tikėtina, kad Šisho kebabą valdys Jautis.

Šventiniame staliuke be mėsos, Jautis džiaugsis visais ryškiais, aštriais ir traškiais: šviežios daržovės, vaisiai, žolelės, citrusiniai vaisiai, karšti padažai, neįprastai papuošiami pyragaičiai. Man patinka Jautis japonų ir Viduržemio jūros regiono virtuvės patiekalai. Kasdieniniame gyvenime šis ženklas paprastai patenkinamas paprastais namuose pagamintais patiekalais, jei jie yra švieži ir geriausi.

tortilėsProduktų pasirinkimas Jautis randa labai rimtai, jei neatsižvelgiama į nepaprastąsias situacijas, kai badas randa kelyje arba jums reikia skubiai atsigaivinti po ilgo darbo. Jei yra laiko ir galimybių, Jautis vaikšto į geriausius prekybos centrus ar į rinką, o ne į artimiausią stovyklą. Čia jis kruopščiai išmoksta diapazoną, patikrins datą, sudėtį, paprašys pardavėjų sudėtingų klausimų, bet jis tikrai tiksliai pasirinks tai, ko reikia. Jautis nepripažįsta jokių produktų sąrašų: išsamus vakarienės planas yra jo galvoje. Jei koks nors produktas nebuvo rastas ar jo kokybė buvo nepakankamai aukšta, Jautis tai nepalengtų - jis pakeistų vakarienės planą skraidydamas ir sugalvotų kitą skaniai patiekalą.

troškintiKai reikia sutaupyti, Jautis nėra nusiminusi, bet ieško produktų, kurie yra optimalūs kainos ir kokybės požiūriu, ir bando naujų receptų: sriubos, grūdų, rago, naminių pyragaičių. Tačiau net sunkiais laikais šis ženklas nebus įsigijęs abejotinų konservų ir dešrų, pigių naftos pakaitalų. Toks maisto lankstumas leidžia Jaučiai neprarasti formos ir efektyvumo, o su minimaliais nuostoliais sunku išgyventi.

Gausumas gali tapti žymiai rimtesne Jautis. Prabangūs mėsos gėrybės, saldainiai, brangūs alkoholiai yra tokie patrauklūs, kad jūs turite nuolat valdyti savo apetitą ir svorį. Tai tik šiek tiek pasidavė norams - ir pora kilogramų, jau nusėstų ant juosmens ir šlaunų, buvo antras smakras ir kiti žavesiai…

šalta лимонадJautis kaip ir kas kitas turi stebėti fizinę formą. Bet griežta dieta ir badas su šiuo ženklu neveikia. Visi apribojimai ir badas daro Taurus tikra paniką. Norint kovoti su pertekliniu svoriu, Jautis turėtų eiti kitaip: išanalizuoti savo mitybą ir pašalinti iš jos riebius ir saldus maisto produktus, o jų vietoje - naudingus analogus. Pavyzdžiui, vietoj dešros ir karbonatų, nusipirkite mažai riebios jautienos; vietoj viščiukų kojos - krūtys; vietoje pyrago - slapukai; o vietoj sausainių - riešutai ir džiovinti vaisiai. Saldūs, gazuoti gėrimai Jaučiai paprastai yra kontraindikuotini. Jie geriau geria namines sultis ir kompotus, arbatą, o vasarą paruoškite šaltą limonadą.

Naudodamas pagrįstą požiūrį į maistą, bus vienintelė grėsmė Taurus draugiškų partijų skaičiui, į kuriuos jis dažnai kviečiamas. Čia jūs galite imtis iniciatyvos, nusipirkti tik tinkamus produktus ir parengti stalą, kad niekas nenusakytų pasakyti, kad sveika mityba yra nuobodi.

Už papildomą šokoladą ar gryną šventinę vakarienę Jautis neturėtų savęs kaltinti - tai nėra konstruktyvi. Daug efektyviau išgauti papildomas kalorijas į energiją: vaikščioti pėsčiomis ar bent iki sporto salės.

Leave a Comment

73 − = 70