Horoskopas Skorpionas

SkorpionasNepaisant to, kad Skorpiono elementas yra vanduo, šis ženklas su savo aistra ir jėga yra labai arti ugnies ženklų. Žmogus, gimęs po Skorpiono ženklu, yra gilus, stiprus vanduo, veidrodinis ramus ramiu ir nepaklusiu pavojumi audrą.

bulves с мясомSkorpionas, kaip ir visos vandenženkliai, turi labai inertinius mitybos įpročius. Jie formuojasi vaikystėje ir lieka visą gyvenimą. Šis ženklas reikalauja daug laiko ir pastangų pakeisti dietą, jei tai staiga reikalauja aplinkybių. Dėl šios ypatybės, "Scorpios" iš esmės yra jų tėvų įkaitai: jei tėvai valgo subalansuotą ir įvairų savo tėvų šeimą, "Scorpio" vaikas laikysis sveiko mitybos principų visame gyvenime. Jei tėvai nepakankamai atsižvelgtų į vaiko mitybą, jis ir toliau vartos pusgaminius ir greito maisto.

Paprastai "Scorpios" puikiai renkasi paprastus pagrindinius patiekalus: kepkite bulves ir mėsą, kepkite paprastą sriubą, kepkite paprastą sausainį. Prieš kulinarinių gudrybių vystymą šis žymuo paprastai nepasiekia šio taško. Ir ne todėl, kad jie blogi virėjai ar nepatinka skanus maistas - tai tiesiog nerodo klausimų. Faktas yra tai, kad "Scorpios" nemato naujų receptų, kai yra įrodymų, kad seni. Jie niekada nebus nuobodu su tradiciniais patiekalais nuo vaikystės. Taip atsitinka, kad net nedideli pokyčiai pažįstame recepte (pvz., Naujų prieskonių pridėjimas) sukelia pasipiktinimą "Conservative-Scorpio". Tuo pačiu metu "Scorpio" neturi nieko prieš tas pačias prieskonius egzotiškuose patiekaluose.

risottoŠis ženklas yra pasirengęs eksperimentuoti tik su visiškai naujais patiekalais ir produktais. Skorpionai gali lengvai susipažinti su risotto ar tajų sriuba receptu, tačiau jie patieki šiuos patiekalus tik ypatingomis progomis arba nustebins svečius. Savaime, nėra nieko geresnio nei patvirtinti receptai nuo vaikystės. Apsilankius ar atostogaujant užsienyje, "Scorpios" džiaugiasi galėdami išbandyti naujus maisto produktus ir patiekalus, tačiau tikimybė, kad jie bus įtraukti į jų kasdienę dietą, yra labai maža. Taigi, jei "Scorpio" taip domina jūsų specialybės patiekalais, kuriuos klausia receptas, didžiuokitės - jūs esate dieviškai rengiami.

tajų супTiesą sakant, labai lengva Skorpionui prašyti. Dėl to jums net nereikia švaistyti laiko rengiant sudėtingus patiekalus. Pakanka parodyti, kad maistas yra pagamintas su meile, atsižvelgiant į jo pageidavimus ir ypač jo atvykimą. Kitas būdas įveikti Skorpioną yra neįprasti skonio deriniai (druskos ir saldžios, aštrios ir saldžios, mėsos ir vaisių). Tačiau šiuo atveju turėtumėte žinoti, kad nesistengiate šventų dalykų ir neiškraipote savo mėgstamiausio "Scorpion" recepto.

Dėl konservatyvumo valgant Scorpios paprastai neturi rimtų virškinimo problemų. Tačiau dėl pernelyg didelio ar dėl neatsargumo ingredientams gali atsirasti problemų dėl perteklinio svorio. Skorpionai yra linkę į persivalgymą, nes skanus maistas nemato savęs. Kai kurios moterys, gimstančios pagal šį ženklą, neprašo naminių pyragaičių tik todėl, kad bijo didelio svorio - neįmanoma valgyti tik namo pagaminto pyrago gabalo ir palikti likusį rytoj.

Horoskopas SkorpionasKulinarinis konservatyvumas Skorpionai gali žaisti su jais žiaurų pokštą. Vaikystėje ir paauglystėje pripratę neapsiriboti saldumynais ar mėsos gėrybėmis, Scorpionai daugiau nebegali valgyti be tortų, jogurtų ir dešrų. Bet jei anksčiau jų kokybė buvo visiškai kitokia, o jaunasis organizmas sudegino viską be pėdsakų, po dešimtmečių prekių parduotuvėse nėra vienodos, o organizmui reikia daugiau dėmesio. Padėtis yra sudėtinga dėl to, kad daugelis "Scorpions" nejaučia skonio niuansų, o jei maisto sudėtis ir skonis pasikeičia lėtai, nemanau skirtumo. Įtikinti juos pažįstamų produktų žalos gali būti tik išplėstinis sudedamųjų dalių sąrašas.

muesli с ягодамиSkorpionai rūpinasi kažkieno nuomone, todėl mažai tikėtina, kad jie paruoštų ką nors receptus arba naudotųsi kažkieno mityba. Labiausiai skorpionas, kurio reikalauja iš virtuvių knygų, yra būdai, kaip gaminti nepažįstamus maisto produktus, tradicinius pasaulio virtuvių patiekalus ir, galbūt, tikslios kepimo ingredientų proporcijos. Kalbant apie dietologiją, "Scorpios" nenorės ieškoti lengvų būdų numesti svorį "kefyro" ar "arbūzų" dietos forma. Jie rimtai spręs šią problemą: jie tirs produktų savybes, apskaičiuos kalorijas ir stengsis padidinti mažai kalorijų turinčių maisto produktų dalį maiste. Laimei, "Scorpios" labai mėgsta daržovių, vaisių, uogų, riešutų ir kitų gamtos dovanų, todėl perėjimas nebus sunkus.

Vegantizmui, veganizmui ir žaliaviniams maisto skorpionams nereikia sakyti, kad tai yra neigiama, o labiau abejinga. Jie nemano, kad gyvūninės kilmės produktai yra žalingi. Jei Skorpionas vaikšto į daržovių maistą, tai tik dėl religinių ar etinių priežasčių.

makaronaiJei Skorpionas priims svečius, nesitikėkite, kad ant stalo pamatytumėte raznosolov ir kulinarinio meno smailes. Tai bus paprastas namų maistas, bet dideliais kiekiais ar geriausiu iš artimiausio parduotuvės. Skorpionas, šventinis stalas, yra labiau malonus kompanija, todėl jis daugiau dėmesio skirs bendravimui nei valgyti. Galų gale, maistas yra tik draugiškas pokalbio fonas, o alkoholis yra jo lakmusas ar vektorius.

Kalbant apie alkoholį. Skorpionas su savo aistringu prigimtimi turėtų likti nuošalyje nuo stiprių gėrimų. Jo nepaprastumas su alkoholiu gali baigti daug pavojingesnes pasekmes nei kiti ženklai. Tie, kurie gimė po Skorpiono ženklu, dažniausiai mėgsta gerus skonio ir aromato gėrimus: sausus raudonus vynus, tinktūras ir likerius. Šis ženklas primygtinai rekomenduojamas ne maišyti keletą rūšių alkoholinių gėrimų ir išvengti kokteilių. Greitai susigrąžinamas nuo pernelyg didelių svyravimų. Skorpionai padeda gerą šviežiai paruoštos juodos ar žaliosios arbatos dalį.

Leave a Comment

+ 76 = 80