Horoskopo mergaitė

MergelėMergelė yra Žemės ženklas, tačiau, skirtingai nuo kitų žemės ženklų, jis turi daug oro. Mergelė siekia aukštyn ir nenori susitvarkyti su tuo, kas vyksta, bet jų žemiškoji prigimtis nuolat primena save. Kuo daugiau Mergelės pašalinamos iš kasdienių klausimų (ypač mitybos klausimo), tuo daugiau rimtų problemų jie laukia. Gimę pagal Mergelės ženklą, jie siekia tobulybės viso savo gyvenimo. Net senatvėje jiems būdingas jaunimas maksimalizmas visur, įskaitant mitybą. Mergelė ar neatsižvelgia į savo mitybą, ar labai rimtai žvelgia į mitybos problemą, pasiekdama kraštutinumus.

DaigaiRemiantis statistiniais duomenimis, tarp vegetarų, veganų, žalio maisto ir kitų racionalių mitybos metodų šalininkų labiausiai gimsta pagal Mergelės ženklą. Fanaticizmas valgant yra tik vienas iš perfekcionizmo ir subtilumo evoliucijų Dev. Tuo pačiu metu šio ženklo vegetarizmas yra ne tik sveikatos rūpestis, bet ir būdas pasiekti harmoniją ir sumažinti kančių kiekį pasaulyje.

daržovėsJi gali atrodyti, kad "Virgin prieštaringa ir nenuosekli: ji valgo viską, nekreipdamas dėmesio į sudėtį ir produktų kokybę, o tada pradeda pasiimti ir gydyti valgyti kaip gaila būtinybės, atidžiai perskaitykite sudėtį ant etiketės ir surasti jokių specialių produktų. Toks elgesys nėra dviveidiškumas ženklas - tai įrodymas, kad nuolat ieško idealus ir, kaip jį pasiekti. Jei Mergelė staiga pradeda tinkamai maitintis, ji patenka sąmoningai ir nuoširdžiai tikime, kad šis metodas bus naudingas. Čia patiklus vystymas yra pavojuje: iš būdų galios daug, ir visi jie žada svorio, atjauninimo ir kitus gražius premijas. Prieš sekti mitybą, arba pertvarkyti savo mitybą, jums reikia sužinoti, mitybos pagrindus, konsultuotis su kompetentingais žmonėmis, ir atidžiai įsiklausyti į savo organizmo poreikius. Dėl Dev Tai ypač svarbu, nes skrandžio ir žarnyno - jų silpnąsias vietas, bet dietos pokyčių, jie kenčia stipriai.

daržovės"Dev" problemų skrandyje gali sukelti ne tik nauji produktai, bet ir neįprasti jų paruošimo būdai. Vergės yra labai konservatyvios maiste ir nemėgsta keisti savo įpročių be ypatingos būtinybės. Vaikystėje susipažįsta su kokiu nors nauju produktu ar patiekalu Dev eina sklandžiai, tačiau su amžiumi yra problemų. Todėl mažose porcijose rekomenduojama išbandyti bet kokį naują įspūdinčios Mergelės produktą. Paprastai visiems, kurie gimė po Dev ženkle, rekomenduojami trupmeniniai valgiai - mažos porcijos 4-5 kartus per dieną.

sveiki grūdai хлебVirgos yra ypač svarbūs norint rasti pusiausvyrą tarp naudingo ir skanu maisto. Šis ženklas yra pavojinga eiti į kraštutinumus: jei apribojimai Mergelė gali atnešti save iki išsekimo ir grasina svorio ir apetito problemos mėgaujasi Maiden, susijusių su juo. Žmonės, gimę po Mergelės ženklu, būtina įtraukti į daugiau sudėtingų angliavandenių dietos: Javai ir grūdai, kviečių duona, daržovių, vaisių, žolelių įvairovė. Pageidautina maisto Dev - šviesos naminės sriubos, trapumą grūdų ir daržovių salotos išdirbti su sviestu. Tai pagrindas, kuriuo grindžiama bet kokia maisto sistema. Jei šie produktai ir patiekalai, esančių maiste, galimybę pakenkti sau per neatsargumas ar nežinojimas yra artimas nuliui.

namuose выпечка"Vir" pageidaujamos skonio saldžios ir neutralios. Iš saldainių geriau pasirinkti vaisius, džiovintus vaisius, naminius pyragus ir medus. Ledai, saldūs kremai, plakta grietinėlė, kepti spurgos ir šokoladiniai saldainiai yra per daug turtingi, kad būtų lengviau paruošti, juos reikėtų vengti. Labiau apriboti ūmus ir sūrus.

Tipiška Mergelė yra ramus ir kuklus, pažeidžiamas ir įpročiai, kartais kūdikiškas idealistas. Paprastai šio ženklo atstovai yra introvertai. Jie vengia triukšmingų kompanijų, pageidaujančių likti namuose su šeima ir artimais draugais. Daugelis Virgos jaučiasi nepatogiai, jei turi valgyti viešai. Todėl šio ženklo atstovai vengia greito maisto įmonių, o jei jūs turite valgyti už namo, pasirinkite mažas jaukias kavines arba pasilikite vakarienei darbo vietoje. Mergelė visiškai tikisi maisto, kurį jie paruošė patys ar mylintys giminaičiai. Todėl pietūs valgomajame, kurį apsuptų daug svetimų, gali tapti tikrą įtartinos Mergos įtampą.

morkos сокMergelė - didelis geriamojo gėrimo gerbėjas. Jie malonu paruošti sultis, limonadas, vaisių gėrimus, kompotus, giustą ir nepraleisti progos išbandyti naminius gėrimus vakarėlyje. Mergelė gali įvertinti įvairių rūšių žaliosios arbatos ir natūralios kavos subtilius niuansus. Kalbant apie alkoholinius gėrimus, Verginos paprastai nemėgsta apsvaigimo būsenos ir pasirinkti ne stiprius vynus ir kokteilius. Jei jie vartoja spiritus, tai tik dėl jo išskirtinio skonio ar ypatingo ritualo. Piktnaudžiavimas stipriais gėrimais yra labai blogai dėl "Dev" sveikatos. Be to, šis ženklas akivaizdžiai žino, kokią griaunamąją galią alkoholis sukelia, ir stengiasi nepakenkti jo įtakai.

Leave a Comment

− 1 = 2