Horoskopo vėžys

vėžysVėžys yra galbūt labiausiai emocinis ir jausmingas zodiako ženklas. Nenuostabu, kad jo santykiai su maistu yra gana sudėtingi. Maistas dėl vėžio yra ne tik kuras ir maistinių medžiagų rinkinys, bet ir malonumo, ir komforto šaltinis, arba atvirkščiai - visų nelaimių kaltininkas. Iš šono gali atrodyti, kad maistas yra svarbiausias šio ženklo gyvenimo dalykas. Jei apie tai tiesiogiai paprašysite Vėžį, jis bus nustebintas ir atsakys, kad svarbiausia ne maistas, o oras ir vanduo.

tortas с чаемKai Vėžys viskas yra gerai gyvenime, jis jokiu būdu neigia savo skrandį ir mielai paklūsta savo kaprizų: bandyti naujus maisto produktus ir receptus, eikite į geriausių restoranų ir pasirenka labiausiai egzotinių patiekalų per užsienio kelionių. Kai kažkas negerai, kaip mes norėtume, Vėžys siekia paguodos maiste: valgo kilogramų pyragų ir šokoladas su kvapnios arbatos ar praleidžia vakarą žiūrėdami televizorių su alaus ir traškučių.

Vėžiai mėgsta ne tik valgyti, bet ir virti, ir eiti į bakalėja. Kai vėžys nėra ribotas, jis būtinai iš parduotuvės atneš kažką naujo ir bandys jį įvairiais būdais paruošti. Be įprastų produktų pirkimo, jis gali nepastebimai užpildyti savo šaldytuvą gardadieniais: ančiuviais, alyvuogėmis, brangu sūriu, javaiegzotiški džemai. Ypač malonus šio ženklo atstovams yra produktai, kurių ilgaamžiškumas: neįprasti grūdai, prieskoniai, džiovinti vaisiai, marinuoti daržovės. Savo pagalba bet kuriuo metu galite sukurti kulinarinį šedevrą svečiams ar sau mylimam žmogui. Tuo pačiu metu, Rakovas nieko nepraranda. Jie tikrai rasite paraišką viskam, kas yra šaldytuve, ir neleis sugadinti produktų.

Vėžiai mėgsta viską, kas susiję su maistu. Jie mėgsta skaityti virtuvinius knygelius, žiūrėti kulinarinius šou, mokytis produktų savybių. Nekilnojamasis vėžys niekada nėra tingus, jei norite perskaityti produktų sudedamųjų dalių sąrašą ir paprašyti pardavėjų ar padavėjų sudėtingų klausimų.

žuvisPrašau dėmesio! Jei netyčia Vėžys paklausti apie gėrimą ar produktą, kurį yra apdorojamos savo namus, būti pasirengę už pusvalandžio paskaitą, po kurios jūs išmoksite apie tai, kas jums patinka, ir jos vaidmuo visko istorijoje. Net nesistenkite ginčytis su vėžiu mitybos klausimais. Paprastai jis žino daugiau, nes jis tikrai susidomėjęs šia gyvenimo sritimi.

Labai įdomu lankyti vėžį. Net jei ateini dėl byloje šiokiadieniais vėžio savininkas Jums pasiūlyti arbatos ar kavos, bet ne kai abejotiną maišelį arba tirpus produktas, ir stebėtinai skanių gėrimų, kurio vardas galite išgirsti pirmą kartą. Kai jis atėjo aplankyti kitą kartą bandote visiškai kitą gėrimą, bet ne todėl, kad praeitis yra daugiau, bet todėl, kad savininkas kitoks nuotaika, reikalauja skirtingų arbatos.

žuvisVėžys yra svarbus ne tik pats maistas, bet ir jo išvaizda ir kilmė. Jautrus vėžys netoleruoja šalutinių produktų: kiaulių ausys, galvijų kiaušiniai, kraujo dešra, žuvų pienas, o geresnė - tai efektyviausias ginklas prieš šio ženklo atstovus. Jie, kaip taisyklė, nepatinka žuvies, visiškai virtos: kaulai ir pelekai atgraso nuo jų apetitą. Ikrai, jūros gėrybės, taip pat jų naminiai arbatpinigiai - krabai - palieka šio ženklo atstovus abejingai. Kai kurie vėžiai nemėgsta želė ar skysčio košės tiksliai dėl estetinio nepatrauklumo.

Indų ruošimui tikrasis vėžys bando išsaugoti ir pabrėžti natūralų produktų grožį. Jis neturi būti keptas bulves iš keptuvės ir silkės laikraštyje, ir jie bus sukurti harmoningą kompoziciją iš šių produktų su žalumynai, padažai ir patiekalai geresnių pagalbos, kad yra namuose. Skanus vėžio pica - tai nėra storas dešrelės-sūrio pyragas, bet geriausias tortas su lengvu įdaru. Puikiai salotos Šiuo ženklu - tai ne aukštybinių pastatų sluoksnių majonezo ir žiedinių kopūstų mozaikos spalvingų daržovių, mėsos gabalus ar sūrio, su žaluma gausa, pilamas alyvuogių aliejus ir meno skyla dideliu patiekalas.

daržovių салатDaugeliui gali atrodyti, kad padidėjęs vėžio dėmesys į maistą yra smaugimas ir noras atsidurti prieš kitus. Tiesą sakant, viskas yra kitokia. Daugeliui šio ženklo atstovų vienas iš silpnų vietų yra skrandis ir kiti virškinimo organai. Vėžys turi išmokti produktų savybių ir išmokti virti, kad jaustumėtės gerai ir būtų formos. Štai kodėl Vėžys nemėgsta gatvės greito maisto, gydo nepasitikėjimą kavinėmis ir restoranais, atidžiai mokydamas meniu. Ramus vakarieniauti namuose, kur jis yra įsitikinęs dėl kiekvieno ingrediento ir nesitiki nešvaraus apgauti. Tarp vėžio, daugelis mano, kad jų maistas yra skanesnis nei restoranas.

Per didelis emocinis ryšys su maistu gali sukelti vėžį per didelio svorio problemos. Šis ženklas turi būti griežtai kontroliuojamas dėl riebalų ir paprastų angliavandenių kiekio kasdieniuose induose. Geriausias būdas tai padaryti - visiškai atsisakyti įsigytų deli mėsos, konservuotų maisto ir saldumynų, ir išmokti, kaip paruošti savo namų analogų: kiauliena, kepta vištiena, koldūnai, Čeburekas, pyragai, bandelės ir pyragai. Leiskite laiko, bet sveikata ir geroji nuotaika yra svarbesni.

jūrų капустаKaip ir kiti ženklai, priklausantys vandens elementams, Vėžys turi šilti maisto. Kiekvieną dieną jis turi valgyti kepinius ar virtus, naudoti įvairius prieskonius, gerti juodąją ar kava.

Ypač naudinga vėžio produktams, kurių sudėtyje yra jodo (jūrų kapsulių, miežių, žalių), kalcio (pieno produktai) ir baltymų (liesa mėsa, žuvis, ankštiniai).

Vėžys, kaip ir kitas, turėtų būti dėmesingas alkoholiui. Šio žymens emocinis nestabilumas gali lengvai sukelti priklausomybę. Net ir po vienkartinio atsipalaidavimo, vėžiui gali būti sunku atstatyti sutrikdytą pusiausvyrą. Norėdami mėgautis maloniu alkoholio poveikiu be žalingų pasekmių, rekomenduojame šį ženklą į namus nuvežti kelis brangius vynus, likerius, viskius. Šie geri gėrimai leis jums atsipalaiduoti draugiškoje kompanijoje ir taps puikiu gurmaniško vėžio kulinarinio malonumo akumuliatoriumi..

Leave a Comment

16 − 13 =